Kaip susikurti SEO planą?

parašė , 2014-09-25 15:47

Jei ruošiatės patys optimizuoti savo interneto svetainę, tuomet prieš pradedant darbus jums reiktų pagalvoti apie Seo planą ir strategiją. Kiekvienas darbas turi būti atliekamas pagal iš anksto nustatytus tikslus ir veiksmus.

Pradėti reiktų nuo jūsų svetainės puslapių prioritetų nustatymo. Jūsų svetainė sudaryta iš daugelio puslapių, ji nėra vienas vienetas. Kaip ir knyga sudaryta iš atskirų puslapių, skyrių. Todėl iš anksto turite nuspręsti kuriuos puslapius optimizuosite. Be abejo, seo optimizavimas vyksta ir visos svetainės, tačiau paieškos sistemos pagal atskirus raktinius žodžius atsirenka atskirus puslapius. Kiekvienas puslapis turi turėti savo raktinius žodžius. Idealiausias variantas kuomet kiekvienas interneto svetainės puslapis turi po vieną raktinį žodį. Pastebima praktika, kad visa krūva raktinių žodžių surašoma tituliniame puslapyje, o visi kiti puslapiai paliekami sau. Todėl venkite tokių dalykų, nes tai tikrai neduos didelės naudos jūsų tinklapiui. Taigi jei jau išsirinkote kuriuos puslapius optimizuosite metas pagalvoti kokie elementai puslapyje yra labai svarbūs.

Puslapio žymėjimas. Meta žymos yra įtrauktos į jūsų tinklapio kodavimo sistemą. Turite didelį dėmesį atkreipti į „title tags“ ir „ description tags“, nes tai yra labai svarbu paieškos sistemoms.

Puslapio turinys. Kiek „šviežias“ yra jūsų turinys? Kiek jis įdomus ir naudingas? Kaip dažnai jis atnaujinamas? Ir aplamai kiek turinio ten yra. Jei jūs tinklapio turinį kopijuojate iš kitų svetainių ir talpinate į savo tinklapį, darote didelę meškos paslaugą sau. Nes tuomet jūs paieškos sistemoms norite pasakyti, kad jūsų tinklapis tikrai nėra vertingas, daug vertingesnis kitas tinklapis iš kurio paimta informacija.

Tinklapio nuorodos. Nuorodos yra labai svarbi interneto svetainės optimizavimo dalis. Paieškos sistemos robotai stebi kiek nuorodų ir į kokius tinklapius išeina iš jūsų svetainės. Taip pat kokios svetainės turi nuorodas į jūsų svetainę. Ir kuo didesnį reitingą turi tinklapis, iš kurio gaunate nuorodą, tuo aukštesni jūsų svetainės reitingai.

Svetainės žemėlapis. Norite tikėkite, norite ne, bet svetainės žemėlapis padės paieškos sistemoms geriau perskaityti jūsų tinklapį. Svetainės žemėlapis yra XML dokumentas, jūsų HTML programinio kodo viršuje. Jis turi visą informaciją apie tinklapio URL adresus. Naudodami XML svetainės žemėlapį galėsite būti tikri, kad bus indeksuojami ir giliau esantys svetainės puslapiai

Taigi galėtų būti toks pradinis planas, norint pagerinti jūsų svetainės pozicijas paieškos sistemoms. Platesnės informacijos ieškokite čia.

Vienas atsakymas į “Kaip susikurti SEO planą?”

  1. Planas says:

    Manau SEO paslaugų planą Jums geriausiai parinks ir sukurs įmonė, kuri su tuo ir dirba. Siūlyčiau patiems nebandyti to daryti, nes poto Google Jus suras labai sunkiai ir tada bus labai sunku iškelti svetainę į TOP pozicijas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *