Transporto priemonės techninės būklės palaikymas

parašė , 2021-10-23 23:50

Antikorozinis padengimas kas tai?

Žalias autoTai apsauga nuo rūdžių , bei pasipriešinimas nepalankiems orams mūsų Lietuvoje.

Bei apsauga nuo stiprių ir nepageidaujamų pokyčių jūsų mašinos detalėmis. Neleidžia automobiliui pasenti , kai yra tinkamai prižiūrimas , neleidžiama palikti kirmėti jo ,o duodame į specialistų rankas pasitikime jais ir senų metų modelį galima padaryti pašalinus visus trūkumus, bei rūdis akims patrauklią mašiną, taip turėdami galimybę nekeisti jos kas kelerius metus.

Su rūdimis nepakakovosime , tai nenuilstamas darbas , norint paslėpti rūdis ant įvairiausių mašinos detalių jums gali padėti Antikorozinis.lt . Tai specialistai išmanantys savo darbą, galintys jums padėti ir už prieinamą kainą paslėpti be kita ko panaikinti rūdis dėl kurių galite turėti problemų, tiek norint praeiti kas dvejus metus einančia techninę mašinos apžiūrą, bei nuo to kenčia taip pat ir aplinka, kadangi rūdžių gali būti įvairiausių, tiek minimaliai matomų, bet gali būt ir tikrai stipriai išpuvusių su skylėmis vietų. Ir visa, tai lemia pagrinde nepalankus klimatas ir aišku nepriežiūra.

Kaip atliekamas antikorozinis padengimas?

Pirmiausia automobilis paruošiamas , nuimamos dalys tam tikros, kadangi reikia apžiūrėti atidžiai kiekvieną kamputį, nepraleisti pro pirštus, nes praleidus rūdis ar blogai jas padengus, turėtume tik dar didesnę skylę toje vietoje suėstą rūdžių.

Rūdžių šalinimui naudojamas įvairiausios chemijos medžiagas, kurios veikia rūdis nepažeisdamos nei dažų mašinos nei lako. Medžiagos purškiamos itin aukštu slėgiu prieš tai uždengus įvairiais antgaliais durelės, sparnai, galinis bei priekis dangtis, slenksčiai.

Pabaigoje mašina būna nuplauta, įvertinama padengimo kokybė, bei išrašomas padengimo sertifikatas.

Dažniausiai rudyjančios dalys mašinoje?

Tai dažniausiai įvairiausiuose kampuose pūvantis metalas arkuose,dugne , detalės viduryje retai pasitaikantis dalykas. Su tam tikromis medžiagomis jūs sustabdote rūdžių plitimą taip išvengdami papildomų pajamų.

Apie pačius atsiliepimus Antikorozinis.lt bei paslaugas?

Atsiliepimus galite paskaityti antikorozinis.lt atsiliepimai. Jų paslaugų galite teirautis internetinėje svetainėje, užsiimti eile ir be kita ko susiderinti jums patogų laika. Kainų yra įvairiausių, suderinus kokybės ir kainos santykis atitinka visus lūkesčius.

Pabande užmiršite jums akis badžiusias rūdis ir nekils papildomų klausimu kaip praeit be nesklandumų techninę apžiūrą.

Rinktis internetu ar tiesiogiai įmonę atliekančią antikorizinį dengimą?

Dažniausiai užduodamas klausimas, tačiau trumpas atsakymas, jog internete kainos būna adekvatesnės nei tiesiogiai realybėje. Taip galite pasirinkti sau palankiausiai prieinamą kainą , bei turėdami galimybę palikti atsiliepimus vėliau apie įmonės atliktą darbą ar tai būtu teigiama ar neigiama.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *