Verslui keliantis į internetą, daliniai kroviniai keliauja vis dažniau

parašė , 2017-05-16 09:38

Verslas užsienyjeNesunku pastebėti, kad šiais laikais verslo plėtimas į užsienio rinkas būna susijęs būtent su išsiplėtojusia skaitmenine veikla, verslu internete. Internetas leidžia lengvai pasiekti dideles vartotojų auditorijas ir užtikrinti geresnius pardavimus. Kaip viskas vyksta.

Pirmas plėtros žingsnis: į internetą

Tam, kad daliniai kroviniai kažkur keliautų, pirmiausia interneto parduotuvė ar kažkokia kita panaši veikla turi atsirasti internete. Tai dažniausiai yra kokia nors interneto parduotuvė, kurioje galima rasti įvairių prekių. Internetu nepaprastai lengva tą pačią informaciją, tuos pačius dalykus pateikti ir užsienio rinkoms. Kadangi tereikia tik gražiai viską pristatyti, tik pateikti taip, kad būtų aišku: verslas prieinamas ir mums, ir kitiems. Reikia sukurti interneto svetainę, kuri turėtų savo atitikmenį užsienio kalbomis.

O tada ir į užsienį

Tuomet, kai plėtra internete įvyksta kalboje ir vertime, daliniai kroviniai gali pradėti keliauti į užsienį labai lengvai. Tuomet gali atsirasti galimybė gabenti kažkokius krovinius ir užsienio pirkėjams. Tarkime, jeigu jūsų siuvamas rankines anksčiau tekdavo siųsti tik į Lietuvos parduotuves ir privatiems pirkėjams, tai staiga viskas taip išsiplečia, kad tos pačios siuntos ima keliauti tiesiog po visą pasaulį.

Logistika dabar itin gerai išplėtota

Verta paminėti, kad dalinių krovinių kelią palengvina ir puikiai išplėtoti bei pritaikyti logistikos keliai. Netgi puikios kurjerių kompanijos tai palengvina. Būtent logistika užsiimančioms įmonėms tenka maksimaliai optimizuoti krovinių kelionę, ir kartais tai gali būti daroma netgi pasitelkiant privačius kurjerius, taip pat įvairias siuntas.

„Anksčiau viskas būdavo labai sudėtinga. Žmonės žinodavo, kad kažką galima užsisakyti į namus, bet tai nutikdavo retai. Didesnį žingsnį su užsakinėjimu į namus ir logistika žengė tikriausiai televizijos parduotuvės. Per ekraną žmonės matydavo prekes, tada galėdavo paskambinti ir užsisakyti. Kažkada tai buvo veiksminga. Dar anksčiau būdavo popieriniai katalogai, bet juos mes matydavome Vakaruose, o Lietuvoje net nebuvo. Šokant vėl laiku jau vėlesniu, po tų TV reklamų, atsiduriame laikuose, kada viskas vyksta internetu, ir tada užsakymų paklausa išauga dramatiškai. Tuomet ir logistikos daugiau tokios individualios vyksta“, – pasakoja vienas verslininkas.

3 atsakymų į “Verslui keliantis į internetą, daliniai kroviniai keliauja vis dažniau”

  1. Verslininkas says:

    Iš tiesų, vis dažniau žmonės perka internetu. Kuo toliau, tuo dažniau sulaukiame užsakymų ir iš užsienio. Užsakome net jurų transportu gabenamus konteinerius https://hlogistics.lt/konteineriu-gabenimas-juru-transportu Šiuo metu tai patogiausias būdas gabenti krovinius dideliais atstumais.

  2. Pritariu ir aš, dabar ir aš dažnai perku internetu iš užsienio, tad natūralu, kad ir krovinių pervežimai į užsienio šalis vis dažnėja.

  3. dhl siuntos says:

    Manau ne tik kroviniai keliauja dažniau bet ir siuntos. Dabar ypač verslui svarbus greitis, tad pristatymo laikas turi būti kuo trumpesnis.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *