Kaip Amerikos būsto savininkai susiduria su problemomis su fha paskolomis

parašė , 2017-05-13 13:22

Su apgyvendinimo atgavimu, lėtai imančiu formą, didesnis pavojingų kreditas gavėjų skaičius uždaro jų kreditus, kurios galėjo privesti prie neišvengiamo kilimo finansinių įsipareigojimų nevykdymo ir sustabdyti Amerikos progresą teisinga kryptimi. Nuolat besiplečiančios tuštumos su niekuo turėjimas, kad palaikytų tai tikrai neketina grįžti ir įkąsti mus. Paimkite patyrusį pranašavimą su grūdu druskos, bet nuolat informuokite save.

To šaltinis įvyksta su pirmais laikmačiais, einančiais su FHA-palaikomomis paskolomis, kurios yra žinomos dėl jų atlaidesnių kvalifikacijos sąlygų ir labai žemų pinigų žemyn – paprastai 3 procentai į 5 procentus – pateiktas skolintojų, kurie nėra oficialūs bankai. Reiškinys kyla iš šitų ne banko skolintojų, turėti daugiau leidžiančių tinkamumo reikalavimų negu tie tikrų bankų
Net svarstydami neoficialius skolintojus, dažnai turėti truputį aukščiau normas negu oficialūs bankai, pirmo laiko būsto savininkai yra vis dėlto pritraukti į žemą jų FHA-palaikomų paskolų mokėjimą grynaisiais.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Normos šiuo metu sklando apytiksliai 4.15 procentai – 7 bazinio punkto padidėjimas nuo praėjusios savaitės. Pagreitinkite kreditus, neoficialų skolintoją, turi jo normas 30 metų pastovioms paskoloms 4.25 procentuose. Bet dėl jo atlaidesnių kredito reikalavimų, vis daugiau būsto savininkų suartėtų su jais negu oficialiais bankais.

Ėjimas – kad paskolintų didėjančiam perspektyvų skaičiui yra FHA-palaikoma greitas kreditas. Tai pagrįsta padidėjimu pageidaujamas pasiekimas 22 % visų kreditas paraiškų 2016, viršuje nuo 17.8 % 2014. Tai vis dar žemiau negu 2010 skaičiai (34.5 procentai), kai daiktai buvo daug blogesni. Daugiau backstory ant šio neseno FHA kreditas paraiškų kilimo gali būti surandama čia.

Pagreitinti Paskolų trys svarbiausi FHA kreditas reikalavimai perspektyvoms yra:

Kredito daugybė turi būti 580 ar viršuje.

Mokėjimas grynaisiais gali būti taip žemas kaip 3.5 procentai.

Žema kreditas draudimo premija.

Sudominti pirkėjai gali pasimokyti daugiau iš šio straipsnio dėl FHA paskolų.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kitas kreditas pasirinkimas su Greitėja, kreditas apima 10 metų reguliuojamos normos paskolų (RANKOS), 5 metų RANKOS, 15 metų pastovios kreditas, ir VA kreditas. Jų normas dabar parodo apačioje bet kam, kas domisi.

10 metų RANKA: 3.75 %

5 metų RANKA: 3.375 %

30 metų Pastovus: 4.25 %

15 metų Pastovus: 3.99 %

VA 5/1 RANKA (1/1/5): 3.375 %

Su federacijos kitu susitikimu, vykstančiu rytoj, daiktai pasidarys aiškesni dėl besiartinančio mėnesio normų. Jei normos turi būti pakeltos, kaip buvo lauktas 80 % visų ekspertų, ir federacija praėjusia minute atsiskaito, tai FHA kreditas labiausiai tikėtina ketina pasekti pavyzdžiu su mažų pajamų šeimomis, bandančiomis išmokėti kompensaciją.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *