Žingsniai į kreditas su blogu kreditu gavimą

parašė , 2015-08-23 17:03

Blogas kreditas gali gauti jus greitas kreditas. Bet greitas kreditas yra raktas protingo pasirinkimo kaip kreditas gavėjas sukūrimo. Sekite žingsnius apačioje, kad gautumėte paskolą net su blogu kreditu.

1 žingsnis

A. Kiekvienas turi iš pradžių studijuoti skirtumą tarp gauto ir negarantuotos kreditas. Gauta greitas kreditas yra aukšta ant papildomos vertės, tuo metu, kai negarantuota greitas kreditas nėra.

® terminai turi būti paaiškinti. Turi būti pastovi palūkanų norma palūkanų ir specifinė užmokesčio trukmė.

® Daro skaičiavimą ant mokesčio santaupų dalies.

B. Pasidarykite žinantis terminus ir mokėjimo dienos paskolų sąlygas. Asmuo, imantis mokėjimo dienos paskolą, turi gauti paskolą ant minėtojo kiekio tiktai po to, kai jis parašė čekį, ant minėtojo kiekio skolintojui su pridėtu mokesčiu
Tuo atveju, jei, čekis neišvalytas laiku, tai apverčiama su pridėtu mokesčiu. Paimkite kiekį, kurį jūs galite leisti sau. Nereikalaukite kiekio, kurį jūs kitaip negalite sumokėti.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

C. Procentinis dydis palūkanų šitose kreditase, yra paprastai daug aukštesni negu ta normalių paskolų. Tai yra todėl, kad kreditą suteikia jums kartais teisę, kai jums reikia to. kreditas riba taip pat bus daug žemesnė, atsižvelgiant į jūsų kredito padėtimi.

2 žingsnis

A. Tuo atveju, jei jūs ieškote studentų kreditas, blogas kreditas galbūt nėra didelė kliūtis ant kelio. TĘSKITE ir kreipkitės dėl paskolų, suteiktų regioninės valdžios. Jie paprastai nereikalingas kreditingumo patikrinimų.

® Jūs gali gauti paskolą pasirašančiojo kartu su kitais pagrindu. Pasirašantysis kartu su kitais gali būti bet kokiu suaugusiu, kuris užima mokėjimo atsakomybę tuo atveju, jei jūs nuviliate savo įmokas.

® yra tyrinėtojų, kurie susitars dėl skolinimo, anonimiškai. Dėl terminų ir kreditas kiekio turi susitarti dėl vieno į vieną pagrindą šiuo atveju.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

® Gauna paskolą nuo jūsų šeimos. Padarykite išsamų susitarimą parašytame ant terminų ir sąlygų.

B. Kadangi automobilio greitas kreditas situacija būtų visiškai skirtinga.

® Investuoja kapitalą į žemiausių procentinio dydžio normų į jūsų kreditus radimą. Padidinta ilgio greitas kreditas, gauna jus žemesnės įmokos lėšomis daugiau palūkanų.

® Išeina tuo atveju, jei jie yra reiklūs, jūs, kad pasirašytų ant kai kurių ne būtiniausių dalykų kontrakte.

® Kontrolė bet kokie punktai, kurie galėtų gauti jus į bėdą, duotą jūsų blogą kredito foną.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *