Kreditingumo patikrinimai – kaip jie dirba?

parašė , 2015-09-08 14:59

Kreditingumo patikrinimai yra apskritai imami, kai jūs kreipiatės dėl kreditas ar kito skolinimosi tipo. Finansinė informacija, siejanti asmenis Jungtinėje Karalystėje, yra saugota kredito užuominos agentūrų, ir skolintojai dažnai įkurs skolinančius sprendimus dėl šios informacijos. Tačiau, atveju blogų kredito paskolų ar negarantuotų paskolų blogam kreditui, tikrinimas, kuris yra atliktas nėra paprastai kaip griežtas.

Laikytos informacijos tipas yra susijęs su bet kokiomis paraiškomis finansams, kuriuos jūs darote, net jei tai yra blogam kreditui negarantuotos kreditas. Kai tik jūs buvote priimtas finansams, agentūros įrašo bet kokio finansinių įsipareigojimų nevykdymo, pavėluotų užmokesčių ir CCJs detales. Jie taip pat laikys bet kokių bankrotų, IVO ar Įsiskolinusių Vadybos Planų įrašus

Tam tikri informacijos tipai gali nueiti prieš jus, kai jūs kreipiatės dėl finansų. Pavyzdžiui, CCJs, finansinių įsipareigojimų nevykdymas, bankrotai ir įvairūs skolininko atmokėjimo rengimai, visi rodo, kad jūs turėjote pinigų problemas praeityje. Tačiau, negarantuotos blogos kredito kreditas gali padėti, ir yra specialiai nutaikytos į žmones šitose situacijose.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Žmonės, kurie kreipiasi dėl finansų pirmą kartą gali taip pat turėti sunkumus, kadangi jie neturėjo galimybės sukurti sveiką finansinį įrašą. Kitas faktorius, kuris gali nueiti prieš jus pateikia pakartotas paraiškas. Tai galėjo parodyti, kad jūs buvote jau smukdytas kelis kartus. Todėl, užuot besikreipęs pakartotinai į vyraujančius skolintojus ir būti atšauktas, specialisto tiekėjas paskolų blogam kreditui galėjo aprūpinti greitą sprendimą.

Negarantuotos blogos kredito kreditas gali padėti jums atstatyti jūsų finansinę padėtį. Yra dvi to priežastys. Pirma, jūs rodote savo pasisekimą gavime finansų, kurie yra įrašyti ant jūsų pranešimo. Antra, jie duoda jums galimybę parodyti jūsų gebėjimą sulaikyti naujausias su atmokėjimu, kai tik jūs sėkmingai gavote finansus. Dėl šios priežasties tai yra svarbumas, kad nevėluotų su atmokėjimu.

Kai kurios kompanijos taip pat naudoja laimėjimo sistemas, nuspręsdamos, ar suteikti skolinimąsi, bet jie apskritai taip pat siesis su jūsų pranešimu. Tačiau, kompanijos, besispecializuojančios negarantuotose kreditase blogam kreditui, yra paprastai ne kaip griežtas kai prieita prie tikrinimo atlikimo. Todėl, jie apdovanoja jus geriausia galimybe gauti finansus.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Jūs paprastai rasite, kad kreditas blogam kreditui prideda didesnes palūkanas prie jų ir nėra taip plataus kompanijų pasirinkimo jei juos kaip su vyraujančiu skolinimusi. Tai yra dėl aukščiau suprasto pavojaus, imto kompanijų, kurios teikia finansus kažkam su bloga užmokesčio istorija.

Nors šis skolinimosi tipas nėra taip plačiai pasiekiamas kaip finansai žmonėms, kurie niekada nesusidūrė su sunkumais, yra vis dar geras pasiekiamo pasirinkimo diapazonas. Internetinių specialisto kompanijų egzistavimas įgalina jus apsipirkti aplink, kad gautų geriausią pasiūlymą, kad tiktų jūsų atskiroms finansinėms aplinkybėms.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *