Automobilio po bankroto paleidimo pirkimas

parašė , 2015-09-24 13:45

Daug žmonių mano, kad gavimas paskolą ar nauja greitas kreditas po to, kai bankrotas yra neįmanomas. Tiesa yra, kad kreditas ir kreditas po bankroto yra daugiau jūsų pasiekiamume negu nusikaltę pranešimai ir praleistų užmokesčių istorija. Tuo metu, kai jūs negalite nubaidyti partijos su visiškai nauju automobiliu nedelsiant po to, kai jūsų skolos bus paleistos, jūs turėsite galimybę gavime naujos automobilių kreditas po kelių žingsnių sekimo.

Kreditingumo ataskaita

Pirmas žingsnis kuriame jūs norite žengti po bankroto tikrina jūsų kreditingumo ataskaitą. Galimybės yra tokios, kad ne visi jūsų pranešimai bus atnaujinti, kad atspindėtų jūsų naujai paleistą įsiskolinusią informaciją. Jūs norėsite įsitikinti, kad jūsų pranešimo balansai skaito tikslus, taip pat kaip jūsų pranešimo pozicijos
Po įsiskolinusio paleidimo bet kokios skolos, kurios buvo įtrauktos jūsų atveju turi atspindėti nulinį balansą, ir bet koks žymėjimas "praleisti" ar "nusikaltęs" turi būti pašalintas. Jei jūs turite netikslią informaciją apie savo kreditingumo ataskaitą, svarbu aptarti informaciją ir prašyti atnaujinimą nuo jūsų skolintojo tuoj pat.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kai tik jūs garantavote, kad jūsų kreditingumo ataskaitos informacija yra tiksli, jūs turite pradėti pamatyti kažkokį pagerinimą į savo kredito rezultatą. Atsiminkite, kad kredito atgavimas po įsiskolinusių problemų užima laiką ir pastangos, nebūkite ieškojimu per daug per skubiai. Yra du keliai, kuriuos jūs galite paimti šiame punkte, kuris gali gauti jus transporto priemonė tuo metu, kai jūs atstatote savo kreditą, bet išsirenkate išmintingai.

Kelio pasirinkimas

Daugeliui žmonių, geriausias kelias, kad paimtų yra lėtas ir pastovus. Tai ketina manyti, kad pigi, panaudota transporto priemonė gauna jus dirbti, ir palaikyti tai jūs galite nupirkti grynaisiais. Tuo metu, kai tai galbūt neatrodo idealu, yra planas už proceso. Užuot išėmęs gautą paskolą tuoj pat, jūs galite pradėti nustatyti gerą kredito istoriją su savo egzistuojančiais pranešimais ir galbūt vienu nauju. Užuot daręs automobilių užmokestį, jūs galite sutelkti savo papildomus pinigus į statybą jūsų nepaprasto fondo ir suplanuotą sukūrimą, bet mažesnis, pirkimas ant jūsų egzistuojančių linijų, su kuriomis gali atsiskaityti po kelių mėnesių. Kartojimas šio ciklo šešis mėnesius į metus gali padėti jus į padėtį, kad kreiptųsi dėl automobilio kreditas pagal daug geresnę normą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kitas kelias turi kreiptis dėl gautos transporto priemonės kreditas po jūsų įsiskolinusio paleidimo. Svarbu atsiminti, kad, ieškodamas gautos kredito linijos tiesiai po to, kai bankrotas galėjo iškelti tam tikrus iššūkius. Jūs negalite sugebėti pasiskolinti kiekį, kurį jūs norėtumėte, nei užrakinti palankioje normoje. Tačiau, tai neturi pasakyti, kad nauja gauta linija tiesiai po bankroto yra blogiausia mintis taip pat. Atsakingai mokėjimas ant gautos kredito linijos gali pakelti jūsų kredito rezultatą, greitesnį negu negarantuotos linijos kaip kreditinės kortelės. Tik atsiminkite į biudžetą dėl jūsų automobilio kreditas užmokesčio ir padarykite protingą savo pinigų vadovavimo įgūdžių naudojimą šiuo metu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *