16 terminų jūs turite žinoti prieš kalbėjimą su skolintoju

parašė , 2015-06-25 19:48

Finansavimo pasaulis gali būti painus, jei jūs neturite didelės asmeninės patirties su paskolomis. Anksčiau, negu jūs priartėsite prie skolintojo finansinei pagalbai, studijuosite kai kuriuos iš tipiškų terminų, panaudotų šioje pramonėje. Kai tik jūs tampate pažįstamas su kalba, jūs turėsite lengvesnį laiką, suprasdamas kreditas sutartis ir kontraktus.

Skolos išmokėjimas

Skolos išmokėjimas siejasi su įmokos užmokesčiais ant palūkanų ir skolos viršininko.

Metinė Procentinio dydžio Norma

Metinė procentinio dydžio norma (BALANDIS) yra išreikšta kaip procentinis dydis ir apskaičiuota pagrįsta kasmetine norma. BALANDIS gali būti aukštesnis negu palūkanos todėl, kad tai apima kitus finansų kaltinimus.
Taikomasis Mokestis

Taikomasis mokestis yra kaltinimas, apmokestintas bankininko, kai kreditas gavėjas pateikia paraišką.

Kreditingumo ataskaita

Kredito biurai gauna informaciją apie vartotojus ir paskui surenka pranešimus parodyti kredito istoriją. Kreditingumo ataskaitos tipiškai apima skolos ir užmokesčio istorijos kiekį.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kredito Rezultatas

Vartotojo kredito rezultatas yra skaičius, reiškiantis jų pavojų kaip kreditas gavėjas. Aukštas rezultatas rodo žemo pavojaus kreditas gavėją, tuo metu, kai žemas rezultatas rodo didelės rizikos kreditas gavėją. Bankininkas panaudos kredito rezultatą, kad nuspręstų, ar pritarti greitas kreditasi, taip pat kaip palūkanoms, kurias jie įkraus.

Mokesčiai

Gaudamas paskolą, kreditas gavėjui, galbūt, reikia įmokėti įmokas sandoriui. Mokesčiai gali būti svarstytini. Juos gali taip pat įkrauti kasmet.

Pastovi palūkanų norma

Jei palūkanos nesikeičia, tai yra pastovi palūkanų norma. Kai kurie kontraktai gali rodyti įžanginę normą, kuri padidės vėlesniu laiku.

Palūkanų norma

Bankininkas apkaltins kreditas gavėją mokestis, pagrįstas pasiskolintu kiekiu. Palūkanų normos yra išreikštos kaip viršininko procentinis dydis.

Turto sulaikymo teisė

Kažkoks finansavimas reikalingas turto sulaikymo teisės, ar reikalavimo, ant dalies turto, tokio kaip namas ar automobilis. Ant sutarties pasitenkinimo, turto sulaikymo teisė dingsta.

Kredito linija

Kai kurios kreditas sukasi, kas reiškia, kad skolintojas daro prieinamu specifinį kiekį pinigų kreditas gavėjui. Su reguliariais užmokesčiais, skola "sukasi" ir vėl tampa pasiekiama kaip kreditas kreditas gavėjui.

kreditas Trukmė

Trukmė yra kontrakto ilgis. Trukmė apskritai pasibaigia, kai galutinis mokėjimas yra skolingas, ir skola yra grąžinta.

Užmokesčio Sąrašas

Skolintojas nustato reguliarius užmokesčius už kontraktą, žinomą kaip užmokesčio sąrašas. Dažnai, šis sąrašas apima mėnesinius užmokesčius. kreditas gavėjas gaus užmokesčio sąrašą, kuris išdėsto užmokesčio datas ir skolingą kiekį. Vėlyvas užmokestis gali būti finansinių įsipareigojimų nevykdymo priežastis.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Punktai

greitas kreditas gali apimti punktus, kurie yra mokesčiai, užmokėti skolintojui. Apskritai, vienas punktas lygina vieną procentą pasiskolinto kiekio.

Išankstinio apmokėjimo Nubaudimas

Kai kurie kontraktai apima išankstinio apmokėjimo nubaudimo sąlygą. Su šia sąlyga, skolintojas gali išieškoti papildomą mokestį už tai, kad jis atsiskaitė su greitas kreditas anksti.

Paprastasis vekselis

Kontraktą, kuris nubrėžia bendrais bruožais finansavimo terminus ir pažadą sumokėti paskolą pavadina paprastuoju vekseliu. Paprastasis vekselis turi savyje visas sąlygas ir kontrakto sąlygas.

Finansai iš naujo

Vartotojas gali įsigyti naują paskolą, kad atsilygintų vienas ar labiau egzistuojantys vieno dolerio banknotai, kuris yra žinomas kaip finansavimas iš naujo.

Pripažinimas ir supratimas tipiškų žodžių, panaudotų su finansavimu, padės jums suprasti kreditas sutartį anksčiau, negu jūs įsitrauksite į tai

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *