3 patarimai tam, kad finansuotų jūsų nuosavybės mokestį

parašė , 2014-03-28 16:15

Padidėjimas nuosavybės mokesčių per naciją yra tiktai vienas simptomas tebevykstančios finansinės krizės, kurioje pasaulis buvo nuo 2008. Daug būsto savininkų po visą šalį iškentė žiaurų ciklą. Jie praranda savo darbo vietas, kovoja valandėlę, ir galų gale pašalina ant jų namų. Daugialypiai teisės išpirkti įkaitinį raštą anuliavimai reiškia, kad miestai ir valstybės negauna nuosavybės mokesčių, jiems reikia tekėjimo į jų seifus, ir jie patiria biudžeto krizę savarankiškai todėl. Šitie miestai ir valstybės tada didina nuosavybės mokesčius ant likusių būsto savininkų, kuris tada padeda net daugiau įtampos ant žmonių, kurie jau kovoja išgyventi.
Jei your’e vieneri iš daugelio, kenčiančių po pakylančia sąskaitų, paskolų, ir mokesčių įtampa, jūs galite norėti svarstyti savo finansavimo pasirinkimą. Užuot mokėjęs tūkstančius nubaudime ir vėlyvuose mokesčiuose, jūs galite norėti finansuoti savo mokesčius, kad aprūpintumėte mažą finansinį palengvėjimą jums ir jūsų šeimai. Yra trys patarimai tam, kad finansuotų.

1. Supraskite pasekmes, kad nemokėtumėte jūsų nuosavybės mokesčių.

Neapmokėti mokesčiai priveda prie mokesčio turto sulaikymo teisės. Mokesčio turto sulaikymo teisė iš esmės reiškia, kad, kad ir kam jūs įsiskolinate mokesčius turi teisėtą reikalavimą dėl jūsų turto. Greitu laiku, talpinimas mokesčio turto sulaikymo teisės ant jūsų turto reiškia, kad jūs nukentėsite nuo blogo kredito ir turėsite bėdą, finansuodamas bet kokį pagrindinį naują pirkimą, tokį kaip automobilis. Ateityje, mokesčio turto sulaikymo teisė reiškia, kad jūsų namai gali būti parduoti iš po jūsų miestui ar valstybei, kad susirinktų ant mokesčių, kuriuos jūs įsiskolinate.

Tuo tarpu, kuo ilgiau jūs laukiate, kad užmokėtumėte jūsų mokesčius, tuo daugiau vėlyvi mokesčiai pradeda didėti. Artėjant laikui, kai jūs pagaliau atsiskaitote su jais, jūs galite baigti tuo, kad mokate daug daugiau, negu jūs iš pradžių buvote skolingas dėka nubaudimo ir palūkanų mokesčių. Artėjant laikui, kai jūs pagaliau sutelkiate pinigus, kuriuos jūs turite užmokėti savo 10.000$ nuosavybės mokesčiui, jūs galite baigti tuo, kad įsiskolinate kitam 4,000$ ar daugiau mokesčiuose.

2. Manykite, kad gerbiama nuosavybės mokesčio kreditas kompanija padeda jums.

Laimei, yra kelias iš mokesčio dilemos. Ten skolina kompanijoms, kurios specializuojasi atsiskaityme su mokesčiais ir susiejo vėlyvus mokesčius. Jūs vis dar mokėsite palūkanas paskoloje su mokesčio finansavimo kompanija, bet skola, kurią jūs užsitraukiate nepakils taip skubiai, kadangi tai turėtų mokesčio vertintojo rankose.

Po to, kai kompanija skolina jums pinigus, jūs turite atsiskaityti su savo mokesčiais ir vėlyvais mokesčiais, tai perima jūsų mokesčio turto sulaikymo teisę. Kadangi mokesčio kreditas kompanija valdys jūsų mokesčio turto sulaikymo teisę, įsitikinkite, kad jūs darote savo namų darbą ir įsiregistruojate anapus bet kokių nusiskundimų apie įvairias mokesčio kreditas kompanijas, kurias jūs svarstote prieš pasirinkimą padaryti verslą su jais.

3. Buvimas, einamasis su jūsų kreditas atmokėjimu.

Kai jūs gaunate mokesčio kreditas kompaniją padėti jums, įsitikinkite, kad jūs liekate einamasis su savo kreditas atmokėjimu. Kitaip, todėl, kad kompanija valdo jūsų turto sulaikymo teisę, jūs galėjote vis dar prarasti savo namus. Nesielkite su nuosavybės mokesčio greitas kreditas kaip su nuolatiniu jūsų problemų sprendimu; elkitės su tuo kaip su laikinu matu, kuris laikinai sprendžia jūsų mokesčio problemą, kadangi jūs gaunate savo finansines kojas po jumis vėl.

Laikydamasis šitų trijų patarimų, jūs būsite gerai ant jūsų kelio į atgavimą iš jūsų nuosavybės mokesčio krizės. Darbas su gerbiama mokesčio kreditas kompanija išgelbės jus tūkstančiai dolerių, kadangi jūs nusprendžiate savo finansines problemas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *