Finansai 101: kaip iš naujo finansuoti su kieta pinigų greitas kreditas

parašė , 2014-08-24 07:27

kreditas su blogu kreditu gavimas yra neįmanomas ir tiems, kas vis dar turi pastatyti jų kredito istoriją, tradicinės banko kreditas yra beveik neįmanomos. Jei jūs ieškote trumpalaikių pinigų paskolų ir turite esminį tikrą turtą kaip įkeistą turtą, jūs galėtumėte norėti svarstyti "kietą pinigų paskolą".

Šis kreditas tipas iš esmės leidžia kreditas gavėjui gauti truputį pinigų nuo skolintojo su jų turtu, tarnaujančiu kaip įkeistas turtas. Palūkanų norma yra aukštesnė, ir greitas kreditas, kad vertintų yra žemesnė apytiksliai 60-70 % tikros turto vertės, bet tai leistų vienam laikui užmokėti jų įsipareigojimą, išvengti teisės išpirkti įkaitinį raštą anuliavimo ar sutrukdyti bankrotui. Kadangi tai yra brangus pasirinkimas, geriausia, kad kiekvienas sugeba pastatyti jų kreditą ir užmokėti paskolą greitai ar kreiptis dėl tradicinės kreditas vieną kartą vienas jau pastovus jų kredito istorija

Finansai iš naujo su Kieta Pinigų greitas kreditas

Pirmas žingsnis gavime "kieti pinigai" turi surasti gerbiamą ir patikimą kietą palūkininką. Tikrai pažymėkite, kad šitie asmenys ar kompanijos yra privatūs skolintojai, bet jiems teisiškai leidžia paskolinti pinigus. Jūs galite susisiekti ar rinkti sąrašą skolintojų jūsų rajone ir pasirinkti tokį, kad jūs galvojate, sugebės duoti jums, geriau vertina ir paslaugos. Pasirinkite skolintojus, kurie turi jų savą finansinį portfelį, kad jūs galėtumėte gauti prieigą prie fondų noriai. Taip pat ieškokite skolintojų, kurie gali pasiūti kreditus, kad sutiktų jūsų finansines problemas.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kai tik jūs nustatote vietą skolintojo, su kuriuo jūs norite derėtis, kitas žingsnis turėtų įvertinti turtą. Įvertinimo darbas duotų jums tikrą jūsų nekilnojamojo turto turto vertę, ir jums taip pat reikės įvertinimo pranešimo, kai jūs kreipsitės dėl kreditas. Kai tik jūs gaunate turto įvertinimo pranešimą, kitas žingsnis turi kreiptis dėl finansavimo iš naujo, įsitikindamas, kad visi reikalingi dokumentai yra vietoje. Jūs galėtumėte taip pat norėti apimti savo kredito reitingo rezultatą ar finansinį istorijos pranešimą, nors jie nėra apskritai reikalingi, kadangi skolintojai dažnai žiūrės į turto vertę; tai padėtų palengvinti procesą ypač, jei jūs turite gerą reitingo istoriją, bet negalite praeiti tradicinės kreditas procedūros šiuo momentu.

Po to, kai jūs gaunate savo paskolą, svarbu panaudoti pinigus, kad taisytų visą jūsų įsipareigojimą ir garantuotų, kad jūs sugebėtumėte gauti tradicinę kreditas paskolą per vienerius ar dvejus metus. Kaip kreditas normos kietiems pinigams yra tipiškai 10 % – 15 %, svarbu užmokėti skolą greičiausiai. Kai kurie skolintojai yra lankstūs ir gali sureguliuoti kreditas normą taip pat kaip paskolą, kad vertintų santykį, tokiu būdu svarbu susitarti dėl to su jūsų skolintojais.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *