Svarbūs daiktai jūs turite žinoti apie sba mažos įmonės paleidimo kreditus

parašė , 2014-09-10 20:13

Mažos įmonės gali prisidėti sėkmingai prie šalies ekonomikos. Tačiau, kreditas yra reikalingos šitų firmų beveik kiekviename jų įkūrimo žingsnyje, nuo to laiko dauguma atvejų jie stokoja tinkamo kapitalo investuoti kapitalą. Dėl fakto, kad paleidimo firmoms ne visada lengva įsigyti kreditus nuo bankų ir kitų tradicinių skolinančių šaltinių, SBA kreditas gali būti vienu iš geriausio pasirinkimo jiems.

SBA ar Mažos įmonės Administracija, kuri yra Jungtinių Valstijų vyriausybės įstaiga, suteikia mažos įmonės paleidimo paskoloms tikslą gerinti šalies ekonomiką. Šitos kreditas aprūpina finansinę pagalbą mažos įmonės savininkams, kurie randa tai sudėtingas gauti kreditus iš tradicinių šaltinių.
Yra įvairių rūšių kreditas programų, pasiūlytų SBA tokių kaip įsiskolinęs finansavimas, laiduotojo obligacijos, teisingumo finansavimas, ir taip toliau. Kurie yra pasiūlyti verslo savininkams skirtingo finansinio eligibilities pagrindu. Aptarkime tam tikrus svarbius aspektus, kuriuos jūs turite žinoti apie šitas kreditus:

Svarbiausias daiktas apie SBA kreditus yra, kad jų nepateikia verslo savininkams tiesiogiai SBA. Yra įvairių privatusio sektoriaus skolintojų, bendruomenės išsivystymo organizacijų ir mikroskolinančių įstaigų, kurios dirba kaip jų partneriai, kad aprūpintų šitas kreditus. Šitie skolinantys šaltiniai dirba po leidimu SBA ir seka įvairias SBA taisykles ir reguliavimą.

SBA kreditas gali būti skirstytos kategorijomis į įvairius tipus, kurie yra suprojektuoti, kad pataikautų skirtingiems finansiniams reikalavimams. Skirtingi paskolų tipai apima 7 (a), reikštas bendroms mažoms įmonėms, 504 reikštas nekilnojamajam turtui ir įrangai, katastrofos paskoloms ir mikropaskoloms. Tačiau, turi būti turima galvoje, kad bankai, aprūpinantys šitas kreditus, ne visada siūlo visas programas. Bankai turi teisę nuspręsti tipą kredito programų, kurias jie pasiūlytų. Vadinasi, skolinantys reikalavimai SBA paskoloms gali priklausyti didžia dalimi nuo taisyklių, reguliavimo ir specifinių bankų politikos.

Kadangi mažos įmonės savininkai neturi finansinio gebėjimo padėti paskoloms su dideliais procentų atlygiais, SBA kreditas aprūpina juos, priskiria žemesnes palūkanų normas negu bankai ir kiti tradiciniai šaltiniai.

Vienas iš reikšmingiausių būdų, kuriais paleidimo verslo savininkai gali turėti naudos iš šitų paskolų yra, kad jie turi teisę kreditams net su blogais kredito įrašais, apimdami bankrotą, IVĄ, bankrotą ir taip toliau, kuris galėtų būti problema, jei jūs bandote gauti kreditus nuo bankų ir kitų tradicinių skolinančių šaltinių. Su SBA paskolomis, jūs galite gauti galimybę pagerinti jūsų finansinius įrašus.

Bankai aprūpina mažos įmonės paleidimo kreditus po SBA garantija, kas reiškia, kad bankai turi saugumą, kad grąžintų kreditus laiku. Šitie kreditai nėra pateikti žmonėms, kurie turi tinkamumą, kad įsigytų kreditus iš tradicinių šaltinių.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Mažos įmonės paleidimo kreditas, pateiktos SBA, padeda mažoms įmonėms augti ir būti nustatomi, tuo būdu prisidėdamos nepaprastai prie finansinio nacijos pagerinimo. Jie yra geriausias pasirinkimas žmonėms, stokojantiems tinkamumo, kad gautų kreditus iš tradicinių skolinančių šaltinių.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *