Greitieji kreditai – paprasta ir saugu, bet ar verta?

parašė , 2015-01-16 14:27

Įvedus į Google paieškos sistemą šiuos du žodžius išmeta itin daug tinklalapių siūlančių suteikti greitąjį kreditą. Ir viskas atrodo taip paprasta, greita ir saugu. Visur mirga antraštės: „pirmas kreditas nemokamai“, „grąžink tiek – kiek paėmei“, 50% pigesni kreditai“, „reikia pinigų? Padės nemokamai greitieji kreditai internetu be užstato“, „greitieji kreditai bedarbiams“, „greitieji kreditai studentams“, „greitieji kreditai visą parą“ ir pan. Na, atrodo, ir kas gi čia tokio, jei tikrai skubiai reikia pinigų , o iki atlyginimo dar visa savaitė, juk žinau, jog tikrai atiduosiu laiku.

O kas jeigu pavėluosiu jį grąžinti ? Žinoma , visuomet yra galimybė pratęsti skolos grąžinimo laikotarpį už tam tikrą sumą. Paskola vėl pratęsiama mėnesiui, jei reikia ilgiau – po mėnesio ir vėl sumoki mokestį už pratęsimą. Tik atsargiai – žiūrėkite, jog netektų grąžinti skolos dvigubai ar net trigubai nei buvote paėmęs kreditą (kas dažnai pasitaiko). Jei žinote , jog negalėsite grąžinti kredito laiku, nerizikuokite – geriau bandyti ieškoti kitų būdų iš kur galima pasiskolinti pinigų.

greitieji kreditai

Greitieji kreditai – tai paprastas ir greitas pinigų gavimas, tačiau rizikingas sprendimas.

Greitosios paskolos procesas tetrunka vos minutę ar dvi. Tiesiog užtenka išsiųsti SMS žinutę ar užpildyti paraišką internetu, kreditą galima netgi pasiimti spaudos kioskuose, prekybos centruose ar pašto skyriuose. Galima paskola iki 3000 eurų.

Na, paskaičiuokime. „Bobutės paskola“ siūlo 79. 38% metines palūkanas: paėmus 300 eurų paskolą metams, turėsiu grąžinti 444 eurų, vadinasi prarandu net 144 eurus. Kitas pavyzdys – „Provident“: pasiskolinu tą pačią sumą metams, o palūkanų priauga šiek daugiau – 147. 59 eurų. Kreditai” – permokėsime 181. 43 eurus (palūkanų norma 98 %). Dar vienas pavyzdys su „Kreditai “– palūkanų primokėti teks 200. 42 eurų (palūkanų norma 106. 92%).Šiek tiek daugoka, ar ne ? Tačiau, nederėtų pamiršti, jog greitųjų kreditų palūkanos yra aukštesnės nei įprastų bankuose siūlomų paskolų. Priežastis aiški – ją gauti yra paprasta, greita, ir kartais nereikia turėti nei jokių pajamų, nei turto.

Na, jei tikrai skubiai reikia pinigų, o iš draugų ar šeimos skolintis nesinori pabandykime paieškoti alternatyvų. Peržvelkite savo turimą spintą ir daiktų turinį: tikrai atsiras jau senai naudotas daiktas, kurio Jums nebereikia. Galbūt tai senas telefonas, sena komoda, ar knygos, kurių taip ir neteko atsiversti.

Dar vienas būdas, pagalvokite, galbūt turite talentų ar pomėgių iš kurių taip pat galėtumėte užsidirbti papildomų pinigų ? Galbūt Jums sekasi lošti ? Galbūt pokerio turnyre sugebėtumėte laimėti nemažą sumą ? Nebūtinai reikia eiti į kazino, galite sulošti pokerį online. Nežaiskite iš didelių sumų, jog netektų dar labiau grimzti į skolas. Na, o jei nelaimėsite, tai bent jau smagiai praleisite laiką.

O galbūt esate puikus fotografas, o gal labai mėgstate gaminti, ir galėtume priimti užsakymus namuose privačių vakarėlių stalui padengti ? O gal dailiai mezgate, siuvate, piešiate ? Mėgstate krapštytis garaže prie automobilių ? Ar puikiai gebate sutvarkyti santechniką ? Išnaudokite savo gebėjimus. Įdėkite skelbimą internete – tikrai sulauksite bent vieno skambučio.

Jeigu vis dėlto ryšitės pasiimti greitąjį kreditą – labai gerai apgalvokite, ar tikrai turėsite iš ko atiduoti pasiskolintus pinigus ir sumokėti palūkanas. Vienaip ar kitaip – sėkmės beieškant greito uždarbio, tik nepamirškite išlikti dorais ir sąžiningais piliečiais.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *