Sba mažos įmonės paleidimo kreditas – didelė pagalba paleidimo verslo savininkams

parašė , 2015-01-08 09:12

Naujo verslo įkūrimas nėra niekada lengva užduotis. Kapitalas yra reikalingas kiekviename jo įkūrimo žingsnyje. Tačiau, nepaisant didžiulių kreditas reikalavimų, kad mažos įmonės savininkai turėtų, jie dažnai nepajėgia įvykdyti tinkamumo kriterijus, nustatytus tradicinių skolinančių šaltinių.

SBA ar Amerikos Mažos įmonės Administracija apsirūpina, mažos įmonės paleidimas skolina verslo savininkams su tikslu ekonominės nacijos būklės pagerinimo sukėlimo. Nors SBA nėra tiesioginis tiekėjas šitoms paskoloms, jie veikia kaip laiduotojas daug bankų ir privatusio sektoriaus skolintojai, kurie aprūpina šitas kreditus pagrįstas SBA taisyklėmis ir reguliavimu. SBA nustato skolinančius reikalavimus ir įgalioja bankus ir privatusio sektoriaus skolintojus aprūpinti šitas mažos įmonės kreditus

SBA kreditas yra naudingos mažos įmonės savininkams daug būdų. Aptarkime kai kuriuos iš reikšmingų pranašumų, kuriuos jie turi per tradicines kreditus:

Jiems pateikia su žemesnėmis palūkanų normomis, kad padarytų tai lengviau mažos įmonės savininkams įkurti jų verslą net, darydami skolų išmokėjimą.

SBA aprūpina jus užbaigtu palaikymu ir pagalba, tarnaudamas kaip jūsų laiduotojas, net jei jūs neturite jokio turto saugumo tikslu.

Daugumos SBA paskolų turi ilgesnius brandos periodus negu tradicinės kreditas.

SBA kreditas apdirbimas yra greitas ir lengvas. Jūs galite gauti juos beveik kaip paruošti grynieji pinigai, kai tik jūs kreipiatės dėl jų.

Mažos įmonės paleidimo kreditas, pateiktos SBA, aprūpina didžiulį palaikymą mažos įmonės savininkams įkūrime ir jų verslo išplėtime. Aptarkime kai kurias iš svarbių šitų paskolų ypatybių:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

SBA siūlo kelias kreditas programas, kad aptarnautų žmones su įvairia finansine padėtimi ir reikalavimais. Įvairios kreditas programos, pasiūlytos jų, yra SBA 504 kreditas, SBA 7 (a) kreditas, SBA Ekspreso kreditas ir taip toliau. Kiekviena iš programų turi jų savą ypatybių ir tinkamumo kriterijų komplektą. Svarbu, kad jūs gaunate detalią informaciją dėl kiekvienos iš programų, kad nustatytumėte, koks gali geriausiai pataikauti jūsų finansiniams reikalavimams.

kreditas kiekiai keičiasi nuo vienos SBA kreditas programos kitam. Jūs galite padėti paskoloms iš kelių tūkstančių dolerių į $3,5 milijonus ar net daugiau. Todėl svarbu, kad jūs įvertinate ypatybes ir pranašumus kiekvienos iš SBA kreditas programų anksčiau, negu jūs padėsite jiems. Taip pat, jūs turite palyginti terminus ir sąlygas, pasiūlytas įvairių skolinančių šaltinių, kad išsirinktumėte patikimiausią.

Prie SBA paskolų gali padėti beveik bet ko, kas turi stiprų norą pradėti jų savą verslą. Nėra jokių griežtų apribojimų, kurie gali uždrausti jums nuo kreipimas dėl jų. Jūs galite gauti šitas kreditus patogiai, net jei jūs turite blogą finansinę padėtį.

Šitos kreditas nėra tiktai naudingos, kai jūs bandote pradėti naują verslą, bet galite taip pat būti panaudotas tam, kad išplėstumėte jau egzistuojantį. SBA kreditas gali taip pat būti panaudotos tam, kad iš naujo finansuotų egzistuojančias kreditus.

SBA aprūpina jus pagalba ir palaikymu kiekviename galimame būde pradėti jūsų verslą. Tačiau, jūs turite žinoti, kad visi bankai, aprūpinantys šitas kreditus, negalėtų pasiūlyti tų pačių kreditas programų. Vadinasi, jūs turite pasirinkti skolinantį šaltinį, kuris aprūpina tinkamiausią kreditas programą pagal jūsų finansinę padėtį.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *