Mokestis, kadangi jūs einate (payg) pajamų patikrinimas ir vidaus greitas kreditas

parašė , 2014-12-23 12:02

Jei jūs esate pirmas laikas naminis pirkėjas, investitorius, ar jūs žiūrite į kitų namų pirkimą, kad gyventumėte ir naudojimas kaip jūsų pirminė gyvenamoji vieta, jums reikia vidaus kreditas. Ir, kai jūs kreipiatės namo dėl finansų sprendimų, skolintojai nustato jūsų finansinę sąlygą, pažiūrėdami iš jūsų pajamų.

Pajamų Patikrinimo Proceso Reikalingumas

Šiandienėse darbo sąlygose, žmonės perkelia darbo vietas dažniau į multiįgūdį savarankiškai ar geresnėms darbo sąlygoms ir pašalpai. Kai kuriose darbo kategorijose, darbo kontraktai yra sutvarkyti ir nustatyti daug metų, ir atsitiktinis darbas yra taip pat parduodamas.
Pajamų patikrinimas yra pagrindinis kriterijus, panaudotas skolintojų/kreditų tiekėjų, kai jie vertina asmens tikimą vidaus greitas kreditasi. Procesas privalo nustatyti, ar tikrai jūs galite leisti sau atmokėjimą, ir tai einantis pareigas ant skolintojų/kreditų tiekėjų, kad veiktų atsakingai, vertinant vidaus paskolą pritarimui.

Dokumentai Pajamų Patikrinimui

Informacijos tipo pavyzdžiai, kad jums, galbūt, reikia numatyti jūsų pajamų patikrinimą apima:

> > Jūsų paskutinis mokestis paslysta

> > Jūsų nesena užmokesčio reziumė (Grupės Pažymėjimas) ir Pajamų mokesčio Sugrįžimas, ir

> > jūsų darbo patvirtinimas

Pajamos ir Išlaidos – "Tinkamumo" Skaičiavimai

Kad, kad nustatytų jūsų gebėjimą sutikti jūsų kreditas atmokėjimą, skolintojo/kredito tiekėjas panaudos jūsų einamąjį kasmetinį atlyginimą kaip etaloninį testą, ir jie įvykdys skaičiavimą, žinomą kaip "Tinkamumo" skaičiavimas. Skaičiavimas įvertins jūsų gebėjimą grąžinti jūsų vidaus paskolą, ir dabar ir ateityje. Daugumos skolintojų/kreditų tiekėjų gali svarstyti jūsų bonusus, viršvalandžiai, ir taip toliau nustatydami jūsų pajamas, ir jie panaudos kitus procentinius dydžius, apskaičiuodami jūsų pajamas:

Atlyginimo Darbo užmokestis – paprastai 100 % šio skaičiaus

Viršvalandžiai – paprastai 50 % vidutinių pajamų, jei nuolatos uždirbtas daugiau kaip 12 mėnesių

Bonusai – jei nuolatos uždirbtas daugiau kaip dveji metai

Nuomojamos Pajamos – iki 75 % kai gautas kaip pajamos (tai leidžia untenanted savaites),

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Investicinės Pajamos – tai apima palūkanas ir dividendo pajamas jei reguliariai gautas daugiau kaip dveji metai

Pašalpa šeimai – Centrelink pašalpa gali būti panaudota skaičiavimuose, kur išlaikytiniai yra jauniau dešimt metų

Be to, į nustatymą jūsų pajamų, jūs einamąsias išlaidas svarstys tam, kad nustatytų jūsų gebėjimą sutikti jūsų vidaus kreditas atmokėjimą. Jūsų išlaidos gali apimti:

Kitos kreditas – Jūsų mėnesinis atmokėjimas bet kokioms paskoloms, nebūdamas iš naujo finansuotas

Kreditinės kortelės – Tai apima jūsų kreditinių kortelių "ribą" (ne nepadarytas balansas)

Pragyvenimo išlaidos – Jie yra išlaidos, kurios gali būti jungtos su gyvenimu gyvenimo ant kasdien pagrindas, ir yra skirta, kad apimtų daiktus kaip maistas, draudimas, naudos užmokesčiai, rengdamos kainas ir išsimokslinimo išlaidas, ir taip toliau.

Dauguma skolintojų / kredito tiekėjai svarstys kitus PAYG darbo tipus, vertindami asmens tikimą vidaus greitas kreditasi:

Nuolatinis Darbas – Jūs turite turėti minimumą šešių mėnesių jūsų einamajame darbe. Jei jūs turėsite mažiau kaip dvejus metus savo einamajame darbe, ar jūs esate ant išbandymo, jūs turėsite parodyti dvejų metų darbą ankstesniame darbe ir toje pačioje pramonėje

Nuolatinis Nepilnos darbo dienos Darbas – Jūs turite turėti minimumą 12 mėnesių jūsų einamajame darbe

Atsitiktinis Darbas – Jūs turite turėti minimumą 12 mėnesių be jūsų normalaus darbo

Kontrakto Darbas – Jūs turite turėti minimumą 12 mėnesių jūsų einamajame darbe

Antras Darbas – Jūs turite turėti dvejus metus nuolatinės istorijos padėtyje

Taip, dabar, kai jūs žinote apie pajamų patikrinimo procesą gauti vidaus paskolą, jums bus lengva sulaikyti visus jūsų dokumentus paruoštus. Bet, nesijaudinkite, jei jūs esate sutrikdytas apie jūsų pajamas, išlaidas ar bet kokį kitą daiktą, jūs galite naudoti patyrusio finansų brokerio paslaugas, kad padėtumėte jums su jūsų vidaus greitas kreditas. Jis ar ji supras jūsų situaciją ir suteiks jums optimalius sprendimus ir padės jums vadovavime kreditas proceso efektyviai ir sėkmingai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *