Kai kurie įdomūs punktai ant skolininko turėjime, finansuojančio

parašė , 2017-01-23 21:44

Kad ir kada verslas įeina į bankroto apsaugą (11 Skyrius) ir planuoja išleisti gautinos sąskaitos pajamas ar nori Skolininko turėjime (KRITIMAS) finansavimas nuo komercinių kreditas skolintojų, tada tai reikalingas bankroto teismo pritarimo. Reikšminga skolininko prašymo dalis yra įmonės biudžete, kuris dengia iki 13 savaičių.

Procesas

Procedūra gauti KRITIMO finansavimą prasideda, kai skolinimosi partija rodo, kad tai moka reikalavimus, kylančius, kai tik pradinis atvejis turi administracinę padėtį. Vis dėlto, keli išankstinis bankrotas tvirtina turėti administracinę padėtį taip pat; šitie reikalavimai apskritai apima pardavėjo reikalavimus, reikštus gautoms prekėms periodo viduje 20 dienų anksčiau bankroto. Ši nauja sąlyga yra nutaikyta, kad varžytų/draustų skolininkus nuo "krovimo viršuje" – kuris yra, aprūpindamas daug prekių kaip tik prieš bankrotą

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).p pastūmėjimas ({});

Biudžeto derybos

Per šią fazę, beveik visi komerciniai kreditas skolintojai stengiasi, kad panaudotų fondus, kurie duoda naudos jos įkeistam turtui, ir tai svarbu skolininko operacijoms. kreditas gavėjas čia ieško daug to, kad valdė jo verslą ir net reorganizavo tai. Tačiau, šioje fazėje, skolintojai gėrisi daugiau pranašumų negu patirti kreditas gavėjų.

Užtęsimo derybos gali lengvai susilpninti skolininko gebėjimą stabilizuotis. Keli susiję su skolininku klausia, bus tiktai apibrėžtas skolinančios įstaigos; jie "paprašo" apimti:

Fondai inventoriui

Pinigų cirkuliacija kritiškiems pardavėjams – šitie fondai turi būti palaikyta skolininko, kad rizikuotų tolimesniu pakenkimu

Profesiniai mokesčiai

Užmokestis 503 (b) (9) reikalavimai

Kapitalo sąnaudos

Per derybas, lengvatos yra apskritai duodamos skolintojams mainais už KRITIMO finansavimą.

Skolintojams

Apskritai, kiekviena nenumatytoji palūkanų norma, įsipareigojimo mokesčiai, numatytoji palūkanų norma, kontroliuodama mokesčius, nenaudotus linijos mokesčius, terminą iki išpirkimo, nutraukimo mokesčius, akredityvo mokesčius, ir neapsunkintus skolininko vertingus dalykus tampa priklausantys skolintojo turto sulaikymo teisėms ir kreditoriaus teisei į turtą.

Kas vyksta ritinyje viršuje?

Per ritinį-ups, skolininkai nustato naują kreditas priemonę ant naujai skolintų lėšų ir bankroto; toks įkūrimas įgalina atsiskaityme su paskolomis prieš peticiją. Paskutinis, kiekviena greitas kreditas prieš peticiją yra grąžinta, ir tai palieka tiktai naują popeticijos paskolą nepadarytą. Ritinys-ups yra suprojektuotas, kad duotų naudos skolintojui todėl, kad jis gauna kreditoriaus teisę į turtą visuose skolininko vertinguose dalykuose, kurie nebuvo anksčiau apsunkinti. Panašiai, ritinys viršuje gali kartais būti naudojamas tam, kad pagerintų skolintojo padėtį, ignoruodamas negarantuotus kreditorius.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Šis ypatingas įkeistas turtas yra brangus, kai jo vertė yra palyginti su ta naujos. Toliau, ritinys viršuje, jei analizuotas skolininko, padeda žinojime, ar panaudoti alternatyvų grynųjų pinigų įkeistą turtą tokį kaip dolerio vertė, kurią verslas gauna kiekvieną dieną iš receivable pajamų.

Taip, kai tik skolininkai vadovauja į apsaugojimą skolininko turėjimo finansavime nuo pagrindinio komercinio kreditas skolintojo, tada tai turi turėti galvoje visus punktus, aptartus tame viršuje parašytame.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *