Kas jūs turėsite gauti mažos įmonės finansus

parašė , 2017-02-07 21:59

Blogas kreditas nėra joks barjeras mažos įmonės savininkams, norintiems gauti verslo finansus. Kai mažos įmonės savininkas planuoja išplėsti verslą ir randa, kad jis jau sunaudojo pasiekiamus finansavimo šaltinius, ir papildomų finansų per reguliarius šaltinius gavimas gali būti per daug darbo reikalaujantis, paskui finansuoti iš "netradicinių" šaltinių gali būti geresniu pasirinkimu.

Kas būtų reikalavimai verslo savininkui, kad gautų mažos įmonės finansus?

Bėgantis verslas

Paleidimas yra sutrukdytas nuo gavimo šio tipo finansų ant minkštų terminų. Kad turėtų teisę, verslas turi būti operacijoje bent jau metus.
Minimalus kiekis pardavimų per mėnesį

Kažkas, kas pradėjo verslą neseniai ir kuria pajamas mažiau kaip 10000$ dėl kreditinės kortelės pardavimų galbūt neturi teisę mažos įmonės finansavimui, jei atvejis nėra įvertintas ir svarstytas ant kitų pagrindų tokių kaip potencialas vystymuisi, kurį savininkas gali pateisinti ir palaikyti.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Dokumentiniai įrodymai

Mažos įmonės yra paprastai priklausantys tipai. Verslo savininkas, net vienas su blogu kreditu, neturi sumišti gauti mažos įmonės kapitalą, net jei tai ketina mokėti didesnių palūkanų kiekį todėl, kad tai gali padėti jam grįžti greitomis į greitą vystymąsi. Dokumentacija yra minimali. Jis turi pateikti nuosavybės įrodymą. Kiti dokumentai kuriuos jis turi aprūpinti yra banko sąskaitos išrašai praėjusius šešis mėnesius, įrodymą tapatumo ir gyvenamosios vietos įrodymą.

Pretendentas gali norėti gauti mažos įmonės finansus per 3 iki 5 dienas kurias jis turi kreiptis tinkle ir sulaikyti paruoštas peržiūrėtas aukščiau minėtų dokumentų kopijas. Jie gali būti išsiųsti greta parengiamosios paraiškos. Jei paraiškai pritaria, jis gali privalėti aprūpinti išspausdintas kopijas.

Kas nėra reikalinga mažos įmonės greitas kreditasi?

• pretendentas neturi turėti žvaigždžių kredito istorijos. • Jis neturi aprūpinti įkeisto turto ar įkeisti turtą. • Jis neturi aprūpinti laiduotojo.

Tai greita. Tai lengva. Tačiau, yra keli daiktai turėti galvoje. Pretendentas turi laikyti faktoriaus normą pritaikyta. Tai yra įmantri trukmė palūkanų normai, nors tai nėra specialiai taip paminima. Atmokėjimas gali svyruoti nuo 3 mėnesių iki to, kaip tik tada, kai ilgai, kaip 36 mėnesiai ir jis yra surišti kreditinės kortelės pardavimais kaip kasdieninės apyvartos ar pastovaus mėnesinio kiekio procentinis dydis. Jei pardavimai yra aukštas atmokėjimas, yra užbaigtas trumpesniu laiku. Tikruose terminuose, pretendentas gali baigti tuo, kad moka apdirbimo kaltinimus plius palūkanos, kurios gali būti taip aukštos kaip 50 % todėl, kad greitas kreditas yra negarantuota. Geriausias daiktas, kad padarytų turi nagrinėti pasiūlymą ir gauti tokius fondus tiktai iš skolintojo, kuris nekrauna nieko atviro, joks apdirbimas nekrauna ir taiko saikingą palūkanų normą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Lengva gauti šį finansų tipą, jei jūs turite bėgantį verslą, bet atmokėjimas yra sunki dalis. Mažos įmonės savininkai taisytųsi turėti galvoje, kad suplanuotų panaudoti fondus, kad sukurtų daugiau pajamų, užuot atsiskaitę su egzistuojančiomis skolomis.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *