Kaip gauti vidaus paskolą su žemu kredito rezultatu

parašė , 2012-11-21 07:53

Vidaus kreditas gavimas, jei jūs turite žemą kredito rezultatą nėra lengva užduotis. Geriau kreditas paprastesnis tai tampa, kad ruoštųsi tam. Pagrįstas jūsų kredito situacija tai galbūt net nėra galima. Jūs turite užmokėti daugiau, negu kreditas gavėjai, kurie turi žėrintį kreditą, ir jūs negalite net ruoštis žemoms palūkanų normoms einamojoje rinkoje. Tačiau jūs galite sugebėti vertinti vidaus greitas kreditasi pyktyje savo žemą kredito rezultatą, jei jūs turite stabilias pajamas. Yra kai kurie keliai, kuriuose jūs galite sugebėti gauti tai net su žemu kredito rezultatu.
Pirmas daiktas, kuris padarytų, yra tikrinimas jūsų kredito rezultatas ir bandymas pakelti tai iš anksto. Informacijos Kredito Biuras (Indija), Apribota (CIBIL), renka jūsų kredito informaciją, kuria kredito istorijos pranešimą ir duoda jums kredito rezultatą nuo 300 iki 850 punktų. Yra reitingo sistema, panaudota jų kuris vietos jūsų kredito rezultatas kategorijose nuo į D, puiki būtybė ir D būti blogas. Jūs galite gauti laisvą pranešimą iš jų ir sužinoti, kaip blogai jūsų kreditas yra. Nustatykite vietą bet kokių klaidų ir skirtingumo, kuris gali dalyvauti jūsų kreditingumo ataskaitoje ir nuspręsti juos nedelsiant. Būkite įsitikinęs kreditingumo ataskaita, kurią jūs aprūpinate, skolintojas yra teisingas ir tikslus.

Palūkanų normos ant žemo kredito laimi, vidaus greitas kreditas gali svyruoti nuo labai didelio procento į normą protingai aukščiau negu jis klientams su geru kreditu. Taip, jei jūs žinote savo kredito rezultatą jūs žinosite tiksliai, kaip jis paveiks jūsų palūkanų normas ir galimybę gauti vidaus paskolą.

Kai tik jūs žinote, kaip jūs mugė jūsų kredito padėtyje rangų skalėje įvykdote pasirengimą, kad pagerintumėte jūsų kredito padėtį rangų skalėje. Yra keli keliai, kuriuose jūs galite pakelti savo kredito rezultatą. Greičiausias būdas pagerinti jūsų rezultatą moka grynaisiais už jūsų balansus. Visada darykite tai įpročiu padaryti savalaikius užmokesčius, kadangi užmokesčio istorija apima maksimalų kredito rezultato kiekį. Peržiūra per jūsų kreditingumo ataskaitas bet kokioms klaidoms ir skirtingumui ir nusprendžia juos tučtuojau. Net 6-8 gero kredito elgesio mėnesiai daro gerą įtaką jūsų kredito rezultatui ir atneša jiems viršuje pakankamai, kad sugebėtų ruoštis blogai kredito vidaus greitas kreditasi.

Pabandykite rinkti tiek daug pinigų, kaip jūs galite, kad padarytumėte mokėjimą grynaisiais. Didelis mokėjimas grynaisiais garantuos labiau palankias sąlygas ant jūsų vidaus kreditas nepaisant blogos/žemos kredito padėties rangų skalėje. Kuo didesnis jūsų mokėjimas grynaisiais paskoloje, tuo žemiau rizikuoja jumis dabartis skolintojui.

Pabandykite ir gaukite savo vidaus paskolą, t.y. siūlo bankui kažkokią apsaugą vietoj to. Tai reiškia, jei jūs neįvykdote įsipareigojimų, skolintojas gali užgrobti įkeistą turtą, kurį jūs aprūpinate. Tai laiko jus garbingai su skolintoju ir didina jūsų galimybes kvalifikavimo jam.

Kitas labai efektyvus pasirinkimas ir kažkoks apgaubia idealų pasirinkimą, rastų Pasirašantįjį kartu su kitais. Pasirašantysis kartu su kitais gali būti giminaičiu kaip tėvas ar sutuoktinis, kuris pasirašytų vidaus paskolą su jumis ir priimtų atsakomybę už tai. Pasirašantysis kartu su kitais padeda garantuoti paskolą, pasirašydamas kreditas dokumentus su jumis. Pasirašantysis kartu su kitais ar ko kreditas gavėjas bus atsakingas už atmokėjimą, jei jūs neįvykdysite įsipareigojimų. Taip, jei jūs galite sugebėti surasti pasirašantįjį kartu su kitais bankas panaudos jo/jos kredito reitingą, pajamas, ir vertingų dalykų informaciją vietoj jūsų vidaus kreditas kvalifikacijos procedūrai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *