Kai kurie iš svarbių sba7a paskolina reikalavimus

parašė , 2012-11-22 09:44

Mažos įmonės Administracija ėmėsi priemonių, kad padarytų lengvas SBA7a paskolos reikalavimai paskolos gavėjams. Šituose žingsniuose žengė SBA, kad palengvintų naštą ant mažų ir vidutinių firmų, kas nori į naudą 7a paskolos programa.

paskolosSBA yra Jungtinių greitieji kreditai Amerikos Valstijų vyriausybės įstaiga, kuri yra atsakinga pagalbos mažoms įmonėms pateikime po visą šalį. Tai palaiko mažas įmones nuo pradžios jų verslo paraiškos ir net po laiko, jie pradėjo savo operacijas. JAV vyriausybė žino, kad mažos įmonės yra stiprus šaltinis ekonominio vystymosi šaliai ir kad JAV gyventojų didelis kiekis priklauso nuo to.
SBA7a paskolos programa yra viena iš populiariausios paskolos kategorijos, kurią SBA turi. Tai buvo siuvėjas, pritaikytas mažoms ir vidutinėms įmonėms Jungtinėse Valstijose. Maža įmonė turi iš kreditai nuo 18 metu pradžių parodyti tinkamumo įrodymą anksčiau, negu tam galės suteikti minėtąją paskolą.

Kas yra kai kurie iš reikalavimų, besikreipiant dėl SBA7a paskolos?

Svarbiausias reikalavimas kurį jūs turite perduoti yra dydžio reikalavimas. 7a paskolos programa yra suprojektuota mažam į vidutines firmas, ir ji turi būti įkurta, kad jūsų įmonė priklauso kad specifinė grupė. Mažos įmonės Administracija nustatė skirtingas normas specifiniams tipams verslo, bet apskritai kriterijų, kuriuos jie naudoja, yra: tarnautojų skaičius verslas turi ir vidutinė kasmetinė komercinė apimtis.

Kita sąlyga yra verslui, kad būtų naudos orientuota kompanija. Nekomercinės firmos neturi teisę SBA7a paskolai.

Verslas taip pat privalo veikti Jungtinėse Valstijose. Paskolos paraiškoms, kad palaikytų plėtimą už ribų šalies ar vietų be JAV turėjimo nepritars. Tai greitieji kreditai internetu taip pat teisinga firmoms, kurios panaudos paskolą outsourcing verslo procesams.

Verslo tipas yra kita būtina sąlyga, ir tai neturi būti tarp tų, kurie yra atmesti firmų tipai. Dauguma firmų yra apskritai priimamos ir yra tiktai kelių, kurie nėra suderinami su 7a paskolos programa. Tarp tų, kurie nėra įtraukti yra firmos, kurios atlieka neteisėtus sandorius, kredito pakavimą, multilygmens rinkodarą, spekuliatyvias investicijas, ir skolinimą tarp kitų.

Verslo savininkas turi taip pat parodyti įrodymą, kad nėra jokio kito fondų šaltinio, apimant asmeninius išteklius, tam į naudą 7a paskola. Mažos įmonės Administracija tiktai pasiūlys finansinę pagalbą firmoms, į kurias savininkai ar firma savarankiškai neturi gebėjimo aprūpinti investiciją ar to frakciją.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *