Kaip pasiruošti IELTS egzaminui

parašė , 2017-09-05 23:38

Vis daugiau ir daugiau žmonių įvertina, kad IELTS kursai ir egzaminas gali atverti duris į naujus pasaulius, leisti išvykti į užsienį. Žinoma, yra emigruojančių ir be jokių užsienio kalbos žinių, tačiau perspektyviam gyvenimui reikia ir gerai mokėti kalbą, ir turėti tai paliudijantį dokumentą. Europos standartus atitinka IELTS anglų kalbos egzaminas. Kaip jam pasiruošti ir nuo ko pradėti?

Planuokite tikslingai

IntellectusVisų pirma, sužinokite, kada kur bus laikomas IELTS egzaminas užsienio kalbos. Sužinosite, kad jie nevyksta taip jau dažnai, taigi, numatykite datą, užsiregistruokite iš anksto. Tam turėkite ir sukaupę pinigų. Taip pat planuokite laiką taip, kad spėtumėte pasiruošti bei palankyti kursus. Kur kada vyksta kokie IELTS kursai, taip pat reikėtų iš anksto pasidomėti. Svarbu atkreipti dėmesį, kad IELTS kalbos egzamino jums galbūt prireiks tada, kai nebūsite jo laikę. Tarkime, pamatysite, kad yra kvietimas į įdomią stažuotę, praktiką užsienyje, o gal galima mokytis ten per mainų programą. Tai reiškia, kad jums reikės iki to momento, kada pasibaigs paraiškų teikimas, turėti šio testo rezultatus. Ar sugebėsite tą padaryti? Gali būti, kad sugebėsite, jeigu viską iš anksto paskaičiuokite. Jeigu manote, kad ateityje jus vilios tarptautinės galimybės, planuokite šį testą iš anksto, kol dar nėra jokio kvietimo, nes kvietimo metu galimai nespėsite nei pasiruošti, nei išsilaikyti testą. Tą reikėtų padaryti iš anksto.

Lankykite kursus

Geriausiai motyvuojanti priemonė pasiruošti testui, tai – IELTS kursai, kurių metu jums bus suteikiama visa reikalinga medžiaga ir informacija. Nereikės gaišti laiko šaltiniuose, ieškant efektyvių metodikų ar kažkokių vadovėlių, nežinant, kas tinka, kas ne. IELTS kursuose jums bus suteikiama tik tai, ko tikrai reikia. Įsipareigojimas ateiti į pamokas, "paruošti namų darbus" ir atlikti užduotis, jus prispirs taip, kad net kai turėsite mažai laiko, tinkamai susidėliosite prioritetus ir padarysite, ką reikia padaryti. Galima rinktis ir online mokymus, jeigu taip jums labiau patinka.

Esminės egzamino dalys

Panašiai kaip ir valstybiniuose užsienio egzaminuose, taip ir IELTS egzamine bus kelios skirtingos dalys. Testo dalyje reikės rinktis atsakymus į klausimus, rinktis vieną ar kelis teisingus atsakymus iš duotųjų. Tai tikrins įvairias mąstymo, supratimo, gramatikos ir kt. Žinias. Rašymo dalyje reikės tiesiog rašyti tam tikros struktūros tekstą. Skaitymo dalis tikrins, ar suprantate, kas parašyta. Klausymas daug kam sunkesnis – taip pat bus tikrinama, ar suprantate. Kalbėjimo dalyje bus tikrinamos kalbėjimo žinios ir įgūdžiai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *