Klestėkite: bendras įspūdis, istorija, verslo modelis ir įkūrėjai

parašė , 2012-12-02 12:56

Apie Kompaniją

Klestėkite, yra nuo pero prie pero skolinanti paslauga, kuri ima pilną socialinės žiniasklaidos pranašumą. Kompanija buvo įsteigta kaip Prosper Loans Marketplace, Inc San Franciske, Kalifornija. Jų žiniatinklio svetainė, Prosper.com yra platforma, kur žmonės gali nuspręsti investuoti kapitalą į kreditus kitiems, ar prašyti savęs savarankiškai paskolą.

Vieną kartą ant žiniatinklio svetainės, investitoriai ir kreditas gavėjai kartu veikia, pateikdami prašymus paskolų ar finansuodami kreditus. kreditas dydis svyruoja nuo taip žemai kaip 25$ į taip aukštai kaip 25.000$ per prašytą paskolą. Prosper padeda sandorių srautui sklandžiai, tiekdamas fondus kreditas gavėjams taip pat kaip susirinkdamas ir tiekdamas užmokesčius ir palūkanas skolintojais
Saugi prosper.com platforma padeda lengvinti sąveiką tarp skolintojų ir kreditas gavėjų ir atneša asmeninį, socialinį aspektą skolinančiai pramonei.

Kompanijos istorija

Kai tai buvo iš pradžių pradėta, Prosper panaudojo sistemą, panašią į internetinę aukcioninę paslaugą, eBay. kreditas gavėjai ir skolintojai dirbo išvien, naudodami šią sistemą, kad nustatytų kreditas palūkanų normas. Tai buvo panašu į Europos stiliaus aukcionus, ir konkurencinga rinka buvo sukurta, kuris padėjo laikyti palūkanų normas žemiau. Tai pasikeitė 2010, kai Klesti registruotais su Saugumu ir Keičiama Komisija. Klestėkite, išleido lankstinuką ir pakeitė jo verslo modelį. Nuo tada, Klestėkite, tiktai nustatė palūkanų normas paskolų, pagrįstų kreditas gavėjo kredito rezultatu, suprastu pavojumi kreditas ir tikimybe kreditas gavėjo, grąžinančio paskolą.

Ši nauja sistema atneša pastovumą Prosper socialinei skolinančiai platformai, leisdama, kad skolintojai, kad išsirinktų, ar investuoti kapitalą pagrįstas palūkanų norma, nustatyta prie, Klesti po kreditas gavėjo finansinės padėties vertinimo. Prosper sistema dabar artimiau primena sistemas, panaudotas bankų ar kitų tradicinių skolinančių įstaigų.

Verslo Modelis

Klestėkite, kuria pajamas, rinkdamas vienkartinį kreditas apdirbimo mokestį iš kreditas gavėjų. Papildomai, investitoriai yra išieškoti metinis paskolą aptarnaujantis mokestis, kuris moka už jo funkcijas kaip tarpininkas tarp investitoriaus ir kreditas gavėjo, kreditas saugojimo organizacijos ir atmokėjimo procesoriaus. Jie aprūpina papildomą apsaugą investitoriams, patikrindami kreditas gavėjo tapatumą ir renka kreditas gavėjo anketos duomenis anksčiau paskolų finansavimo. Klestėkite, taip pat padeda kreditas gavėjams prie to, jei juos seifas ir saugi platforma, kur jie gali surasti ir gauti paskolą.

Klestėkite, sukombinavo sąvokas grupės bankininkystės, panaudotos kredito asociacijų ir kredito sąjungų, su kreditas atsiradimo sąvokomis, panaudotomis mikropaskolų ir mikrofinansų, kad išvystytų unikalią nišą socialinėje skolinančioje pramonėje. Prosper sistemos jėga guli jos platformoje, kuri apsirūpina beveik socialinės žiniasklaidos aspektas į mikro skolinimą ir aprūpina labiau daug individualizuotą patirtį investitorius ir kreditas gavėjus panašiai.

Įkūrėjai

Klestėkite, buvo įsteigtas Chris Larsen ir buvo palaikytas vyriausiųjų rizikos kapitalo investuotojų ir rizikos kapitalo firmų tokių kaip Etaloninis testas, Accel Partneriai, DAG Avantiūra, TAI IR REIKĖJO ĮRODYTI Investitoriai ir CrossLink Kapitalas. 2006 m. vasarį, Klestėkite, tapo viešai mainyta kompanija. Klestėkite, publikuoja atlikimo statistiką ir rinkos duomenis, kurie yra pasiekiami visuomenei analizei. Visas kreditas finansavimas ir atmokėjimo sandoriai ant Klesti, yra užbaigti JAV doleriuose. kreditas gavėjai ir skolintojai turi būti Jungtinių Valstijų gyventojais.

Stogo dangos

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *