Kokius baldus rinktis, kad svetainėje būtų daugiau erdvės?

parašė , 2020-01-06 20:20

Baldai internetuNe paslaptis, kad nemaža dalis žmonių gyvena ne tokiuose erdviuose namuose, kokiuose norėtų. Taigi, įvairios patalpos, pavyzdžiui, svetainė, taip pat yra nedidelio ploto. Būtent tuomet iškyla svarbus poreikis išsaugoti kuo daugiau erdvės. Ar tai yra įmanoma? Žinoma, tereikia pasirinkti tinkamus baldus, tad siūlome sekti šiais patarimais.

Kai norisi išsaugoti kuo daugiau erdvės, pirmenybę verta teikti baldams, turintiems net kelias funkcijas. Puikiu pavyzdžiu gali tapti sofa – lova, ant kurios bus galima ne tik sėdėti, bet ir kokybiškai išsimiegoti. Lygiai tas pats pasakytina ir apie minkštąjį kampą, kurį lengva transformuoti į miegojimui skirtą baldą. Dar daugiau galimybių išsaugoti erdvės svetainėje, suteiks kavos staliukai su lentynėlėmis (ne tik patieksite vaišes, bet ir galėsite laikyti smulkius daiktus). Įvairių tipų sekcijos taip pat taps puikia erdve ne tik indų, bet ir įrenginių (TV, grotuvų ir t.t.) laikymui. Platesnė informacija apie baldus, galinčius sutaupyti erdvės jūsų namuose.

Jei norite, kad jūsų namų svetainė būtų kuo erdvesnė, svarbu žinoti, kokioms interjero detalėms teikti pirmenybę – rinkitės kuo mažesnių matmenų, nedidelio svorio, minimalistinio stiliaus detales: puikiai tiks paveikslai, reprodukcijos, žvakidės, žvakės, statulėlės, kompaktiški dirbtiniai augalai.

Jūsų namų svetainė tikrai atrodys kur kas erdviau, jei vietoje sunkių, masyvių, gausiai dekoro detalėmis puoštų baldų, rinksite minimalistinio dizaino gaminius. Tokie baldai sukurs neperkrautos svetainės įspūdį, tad ši namų patalpa alsuos lengvumu, gaivumu ir, žinoma, atrodys erdviau. Štai, puiku pavyzdžiu gali tapti fotelis: jei rinksitės minimalistinio stiliaus fotelį, jo plotis gali nesiekti ir 70 cm, tuo tarpu masyvaus, dekoruoto fotelio plotis gali būti netgi didesnis nei 1 m. Taigi, nesunku pastebėti, kad pirmasis variantas leis išsaugoti kuo daugiau erdvės. Ne išimtis ir sekcijos: ją rinkdamiesi, atidžiai įvertinkite, kiek daiktų gali sutalpinti baldas: neretai pasitaiko atvejų, kuomet 1,5 m ilgio sekcija sutalpina tiek pat daiktų, kiek ir 2 m sekcija. Spauskite, jei norite sužinoti daugiau apie svetainės baldus, kurie yra puikus minimalistinio stiliaus pavyzdys. Kita vertus, viena kitas gausiai dekoruotas baldas jūsų svetainei suteiks puošnumo, kurs prabangos įspūdį.

Vienas atsakymas į “Kokius baldus rinktis, kad svetainėje būtų daugiau erdvės?”

  1. Emilija says:

    Aš irgi svetainėje naudoju smulkius dekoro elementus, kad neapkraučiau pačios erdvės. Labiausiai tai patinka stilingi indeliai žvakėms. kaina tikrai ne kosmosas. Pati prisipirkau ir draugėm įvairiom progom išdovanojau, tai irgi baisiai patenkintos, koks daugiafunkcinis daiktas gali būti tokia smulkmenėlė.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *