Kreditai turint įsiskolinimų – mitas ar realybė?

parašė , 2018-10-28 17:13

Ar labai daug žmonių 2018 metais neturi įsiskolinimų? Net turtuoliai savo turtą grindžia paskolomis, o ne realiai uždirbtais pinigais. Toks jau tas gyvenimas: jo spartėjantis tempas neleidžia mums gyventi iš dabar turimų pinigų. Todėl paskolos ir kreditai yra tiesiog būtina išgyvenimo sąlyga didelei dalei žmonių. Pasiimti kreditą gali reikėti dėl daug dalykų: pragyvenimo sumetimais, pirkinio finansaimui arba… skolų grąžinimui.

Gal atrodo keista, kad žmonės nori savo skolas grąžinti skolindamiesi dar daugiau. Gal tai net pasirodys juokingai daugeliui iš jūsų. Bet iš to juoktis tikrai nederėtų, nes tai – kuo racionaliausias pasirinkimas. Kreditai įsiskolinusiems asmenims gal nebūtų racionalus pasirinkimas, jei tokie kreditai būtų tokie patys, kaip paprastasis greitasis kreditas. Tuomet būtų visiškai pateisinama pasijuokti ar paprotinti tokius asmenis, kurie su ugnimi bando kovoti pilant ant jos žibalą.

PaskolosBet kai mes kalbame apie paskolas įsiskolinusiems, tai mes kalbame apie kitką nei greitasis kreditas. Tokie kreditai turint įsiskolinimų ar kitokių įsipareigojimų yra visai atskira paslauga, kurią net nėra taip lengva rasti ir gauti. Jei pavyzdžiui, yra 10 greitojo kredito bendrovių, tai vargu ar bent pusė iš jų išduos tokias refinansavimo paskolas. Realu, kad vos 2 iš jų galės jums pasiūlyti tokią paskolą. Tarp kredito unijų toks skaičius šiek tiek didesnis, bet jis vis tiek yra palyginus mažas.

Todėl kreditai turint įsiskolinimų – tikrai realybė ir nė joks ne mitas. Tik reikėtų elgtis protingai, nes blogai panaudotas refinansavimas gali privesti prie bankroto ir antstolių. Ne visi įsiskolinę gali gauti paskolą skoloms grąžinti, nes yra numatytos ribos iki kurių kreditoriai gali suteikti bet kokios rūšies paskolą, ar tai būtų refinansavimas ar paprastasis greitasis kreditas internetu. Todėl reikia būti budries ir paskolų refinansavimų pasinaudoti tik atsiradus menkiausiai prošvaistei ir iš kart jo prisireikus. Tokiu būdu galėsite būti garantuoti, kad jo išdavimo sąlygos bus geriausias.

Taip pat, paskolos įsiskolinusiems negalės būti išduotos jei neturėsite jokių pajamų. Jei kalbant dar tiksliau, turite turėti stabilias su darbo santykiais susijusias pajamas ir neturėti daugiau 40% palūkanų mokėjimų nuo mėnesinio atlyginimo. Todėl tokios paskolos bedarbiams beveik visais atvejais nebus išduotos, nebent skolinsitės "po blatu". Bet kaip ir įsiskolinusių asmenų yra labai daug, taip ir bedarbių ir kitokių asmenų, kurie negali lengvai gauti paskolos yra labai daug. Kiekvieno iš tokių atvejų aptarti neišeis, bet jei apsilankysite amcredit.lt puslapyje, tai pamatysite, kad galimybių turi įvairūs žmonės.

Galutinai atsakant į pavadinime iškeltą klausimą – atitikus kelias paprastas sąlygas, kreditas turint įsiskolinimų tikrai gaunamas. Todėl tai yra reali paslauga, kuria jau pasinaudojo daug, daug žmonių.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *