kreditas po tapatumo vagystės gavimas

parašė , 2016-10-20 22:11

Pagal Teisingumo Statistikos Biurą, 7 procentai namų ūkio Jungtinėse Valstijose turėjo bent jau 1 asmens amžių 12 ar vyresnis, kas buvo tapatumo vagystės auka 2010. Tai pasiekia maždaug 8.6 milijonų Amerikos namų ūkio, kuris buvo paveiktas tapatumo vagystės per 2010 vienišą. Tokiu būdu, jūs nesate vienišas, jei jūs nukentėjote tapatumo vagies rankose.

Tapatumo vagystė tikėtina sugadins jūsų kredito rezultatą. Pažiūrėkime į tai, kas galėjo įvykti jūsų kredito rezultatui ir kaip jūs galite sugebėti gauti paskolą po to.

Kaip Tapatumo Vagystė Paveikia Jūsų Kredito Rezultatą
Kreditas Tyrinėja

Tapatumo vagis gali panaudoti jūsų vardą, kad kreiptųsi dėl kredito. Pavyzdžiui, jis gali kreiptis dėl kelių kreditinių kortelių jūsų vardu.

Kiekvieną kartą kai vagis kreipiasi dėl kredito jūsų vardu, kreditorius ieškos jūsų kreditingumo ataskaitos. Jei tai bus daroma dažnai, jūsų kredito rezultatas pradės smukti. Tai yra todėl, kad būsimi kreditoriai manys, kad jūs kreipėtės dėl daug kito kredito, kuris gali pakelti įtarimą, kad jūs turite finansines problemas.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Neapmokėtos Sąskaitos

Tapatumo vagis gali surinkti sąskaitas sistemos įrankiams, mobilaus ryšio telefonams ir/ar kitiems dalykams jūsų vardu. Žinoma, jis ar ji neturi jokio ketinimo užmokėti šitas sąskaitas. Galų gale, svarstomi tiekėjai praneš šitas neapmokėtas sąskaitas kredito biurams, kurie sumažins jūsų kredito rezultatą.

kreditas ir Kreditinės kortelės

Jei Joe Thief išėmė kelias kreditines korteles ar kreditus jūsų vardu, jis ar ji nesumokės jų. Kad 5.000$, apsipirkdama linksmybė elektronikos parduotuvėje gali būti didelė vagiui, bet ji atsidurs ant jūsų etiketės šiuo atveju. Galų gale, neapmokėta kreditinės kortelės sąskaita skaudins jūsų kredito rezultatą, kadangi kredito biurai bus pranešti.

Kolekcijos

Jūs mėgstate kalbėti su įsiskolinusiais rinkėjais? Turbūt ne – bet jūs tikėtina gausite kai kuriuos paklausimus iš jų, jei jūs būsite tapatumo vagystės auka.

Jei vagis buvo tame valandėlę, skolos gali būti perduotos kolekcijų agentūroms. Tai turės kenksmingą jūsų kredito rezultato padarinį, ir jūs turbūt norėsite mesti savo telefoną į šiukšles, be to!

kreditas Po Tapatumo Vagystės gavimas

Jei Joe Thief griovė jūsų kredito rezultatą, tradicinis bankas turbūt nedirbs su jumis. Tai apžiūrės jus kaip pavojų ir turbūt norės laukti, kol jūs neišvalėte savo kreditingumo ataskaitos.

Jūs turite pasisukti į alternatyvią kreditas rinką jūsų skolinimosi poreikiui. Gyvybingas pasirinkimas šiuo atžvilgiu yra automobilių pavadinimo greitas kreditas. Automobilių pavadinimo greitas kreditas yra greitas kreditas, kuri yra pagrįsta jūsų transporto priemonės verte. Iš esmės, jūs galite paimti savo transporto priemonės pavadinimą ir kelis kitus dalykus automobilių pavadinimo skolintojui, gauti paskolą dorai skubiai ir būti ant jūsų kelio.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Palūkanos automobilių pavadinimo paskoloje turbūt bus aukštesnės, negu bankas pasiūlytų. Tačiau, automobilių pavadinimo skolintojai dažnai nereikalingas kreditingumo patikrinimo, turėdami galvoje, kad jūs turėsite daug geresnę kvalifikavimo galimybę, negu jūs būtumėte banke.

Automobilių pavadinimo greitas kreditas turbūt neatrodys kaip besikreipiantis kaip banko greitas kreditas – bet tai bus labiau daug realistinis pasirinkimas šiame punkte. Galų gale, kas geras yra žemesnė palūkanų norma ant banko kreditas, jei bankininkas nugręžia jus?

Galutinis rezultatas

Kaip tapatumo vagystės auka, galėjo reikėti ilgo laiko anksčiau, negu jūsų kreditas bus visiškai suremontuotas. Tuo tarpu, svarstykite alternatyvią kreditas rinką – apimdamas automobilių pavadinimo kreditus – jūsų skolinimosi poreikiui. Būkite įsitikinęs, kad išimsite tik pakankamai daug, kad užmokėtumėte jūsų tinkamas išlaidas ir sumokėtumėte jūsų paskolą tinkamai, kad padėtumėte sulaikyti jūsų kreditą ant vandens.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *