Patalpų nuoma Vilniuje

parašė , 2016-04-20 23:59

Patalpos VilniujeŠiandien kuriasi daugybė verslų. Nemažai žmonių kuria servisus, dirbtuves, teikia įvairias remonto paslaugas. Ne paslaptis, kad tokiems smulkiems verslininkams reikalingos patalpos. Šiandien trumpai pakalbėsime apie tai, kas teikia sandeliu nuoma Vilniuje.

Apie Vanaginės patalpų nuomą

Ne taip jau seniai Molėtų plente šalia pačios sostinės Vilniaus įsikūrusi įmonė Vanaginė teikia patalpų nuomos paslaugas. Svarbiausia tai, kad čia įvairios paskirties patalpas savo veiklai gali atrasti visi – tiek ieškanties biurų, tiek dirbtuvių ir patalpų sandėliavimui. Visa bendrovei priklausanti teritorija apima daugiau nei dvidešimt tūkstančių kvadratinių kilometrų, taigi vietos čia apstu. Be to visoje teritorijoje yra kokybiškai išvedžioti inžinieriniai tinklai, nutiestos visos tiek ofisiniam darbui, tiek stambiems statybiniams darbams reikalingos komunikacijos. Klientus vilioja puikus transporto susisiekimas su miesto centru, taip pat lengvas judėjimas aplinkeliais (kas svarbu, jeigu patalpose sandėliuojamos didelės mašitos ar kita stambi technika). Bet kuris klientas čia be abejonės atras reikiamas patalpas pagal savo poreikius, kadangi nuomai siūlomos didžiulės sandėliavimo patalpos, modernios ir inovatyvios biurų patalpos, gamybinės patalpos. Kadangi visur yra atvira lauko aikštelė, klientai užtikrinti, kad mašinų parkavimo klausimas rūpesčių nekels. Puikiai prieinamos kainos, geras kokybės ir kainos santykis pritraukia vis daugiau savo veiklą plėtojančių klientų. Patalpos ir teritorija yra nuolat saugoma, joms užtikrinama aukščiausio lygmens priežiūra. Nesvarbu ar taip būtų biurų ar sandeliu nuoma Vilniuje, be abejonės – sostinėje netoli centro gauti didesnes patalpas, skirtas statyti stambiai technikai ar sandėliuoti produkcijai – nėra lengva. Būtent todėl Vanaginės projektas yra labai sveikintinas, kalbant apie Vilniaus verslo plėtrą.

Geriausi atsiliepimai apie Vanaginę

Vladas iš Vilniaus žoliapjovių paslaugų verslą pradėjo visai neseniai. Pats nuosavame name visą gyvenimą pragyvenęs vyras puikiai žinojo, koks varginantis darbas šiltuoju metų laiku yra žolės pjovimas, ypač kai kalbama apie itin didelį sklypą. Kažkada jiedu su žmona pasvarstė, kiek paklausios būtų žolės pjovimo paslaugos už ganėtinai nedidelę kainą. Rezultatas toks, kad šiandien Vladas turi dvidešimt žoliapjovių, kurios šiltuoju metų laiku visos turi darbo skirtinguose Vilniaus miesto nuosavų namų rajonuose. „ Patalpu nuoma Vilniuje, ko gero, yra deficitinė paslauga, kadangi centras perpildytas biurų pastatų, o štai patalpų technikai, tokiai kaip žoliapjovės, laikyti mieste arba visai šalia jo labai trūksta“- pasakoja vyras. Pradžioje pirmas kelias savo žoliapjoves laikęs savo paties kieme, vėliau vyras ėmė ieškoti, kur jas galima būtų iškeldinti. Jo siūloma paslauga tapo tokia populiari vasaros savaitgaliais, kad teko ir darbininkus samdyti, ir daugiau žoliapjovių prisipirkti. Vyras džiaugiasi, kad atrado tada dar besikuriantį Vanaginės kompleksą. Pasiėmęs nedideles sandėliavimo patalpas, čia laiko žoliapjoves, o visai šalia ir nedidelį biuriuką įsirengęs, kur kartu su darbininkais pildo užsakymų dokumentaciją, tvarko apskaitą ir ilsisi. Kita klientė, ypač patenkinta Vanaginės nuomojamomis patalpomis tai Evelina iš Vilniaus. Evelina gamina rankų darbo papuošalus. „Žinoma, galėčiau dirbti namie, bet dirbdama namie, nesijaučiu kad dirbu. Norėjau kasdien „išeiti“ į darbą, todėl ėmiau ieškotis sau nedidelio biuriuko“-pasakoja Evelina. Miesto centre biuro moteris nenorėjo ieškoti ne tik dėl kainų, bet ir dėl miesto šurmulio. „Visad buvau šalia gamtos. Molėtų pl. Yra visai šalia mano namų, o jei koks traktorius ir pravažiuoja, manęs tai netrikdo“- tikina Evelina. Moteris džiaugiasi, kad žemės savininkai imasi tokios geros iniciatyvos ir suteikia galimybę tiems, kuriems ne pagal kišenę stiklinių fasadų ofisas Vilniaus centre. Biurų, patalpų ir sandėlių nuoma Vilniuje Vanaginė – geriausias pasirinkimas savo verslą plėtojantiems

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *