Plastikiniai langai

parašė , 2012-12-22 08:26

Namai – tatai užuovėja, šiluma ir jaukumas, vieta, kur nepasiekia jokie skervėjai… Jei teigiama, jogei būstas perpučiamas vėjo, prieš akis iškyla seni, nesandarūs langai apsiblaususiais, šviesos nepraleidžiančiais stiklais. Langai – tai būsto akys į pasaulį – palydinčios į kelią taip pat sutinkančios grįžtančius, saugančios butų paslaptis bei šilumą. Sandarūs taip pat kokybiški langai – tai ne tiktai šviesos šaltinis, tačiau taip pat pagrindinė komforto sąlyga. Langai ne tiktai saugo namus nuo išorės triukšmo, o bei reprezentuoja namą.

Pirkti naujus langus – labai svarbus pasirinkimas, ne tiktai keičiantis būsto išvaizdą, tačiau taip pat visapusiškai pakeliantis jo vertę, tačiau per ilgesnį laiką – ir taupantis išlaidas už šildymą. Paskaičiuota, jog per nesandarius langus, prarandama ligi 40 proc. būsto šilumos, iš lauko puola nemažai šalto oro.Dauguma asmenybių supranta, kad tiesiog privaloma pirkti naujus bei kokybiškus langus.

Nauji langai – tatai nemenka investicija į namų gerinimą net tuo atveju, jeigu rengiatės gyvenamąjį plotą keisti. Pasvarstykite, kiek būtų galima pralaimėti, bandydami parduoti butą su senais langais?.. Jei bei pavyktų jįjį parduoti, tatai už žymiai menkesnę kainą nei būtų galima pasiimti už sutvarkytą.

Tačiau didžioji dalis asmenybių pirmiausia rūpinasi asmens šeimos gerove taip pat būsto jaukumu, dėl to teisingai elgiasi, pradėdami tatai atlikti nuo langų. Iškart galėtume sakyti, kad pagrindinių patirtis rodo: šitos investicijos per keletą metų atsiperka. Šiuolaikinės technologijos užtikrina ypač gerą energijos bei triukšmo izoliaciją. Tačiau būtina nepamiršti, jog langai turės tarnauti daugumą metų, todėl neapsirikite, nes čia kaip niekur svetur pasitvirtina taisyklė, kad šykštus moka dvigubai. Besivaikantys pigių siūlymų, nereikalujantys langų kokybės sertifikatų, garantijų ir atsisakantys kokybiško profesionalų pemontavimo, po kelerių metų (bene netgi greičiau) langus tebus priversti keisti, kadangi jie deformuosis, praleis šaltį, iškils eilė kitų bėdų.

O gal Jūs būnate iš tų, kurie gi gali sau leisti pirkti tatai, kas brangiausia ir tikite, jogei už kokybę visada verta gana daug grąžinti? Tatai – tik dalis tiesos. Kalbant apie langus, ne visad patys brangiausi yra ir patys kokybiškiausi. Drįstume teigti, idant optimaliausią rezultatą duoda protingas kainos ir kokybės santykis, apspręstas profesionalų kompetencijos.

Lankų kokybės ramsčiai

Plastikiniai langai labai svarbu, o jų kokybę lemia keturi pagrindiniai komponentai: lango profilis, stiklo paketas, rėmai ir įstatymo darbai. Net taip pat geriausio profilio plastikinis langas nebus sandarus taip pat kokybiškas, jeigu tebus sumontuotas, naudojant nekokybiškas medžiagas taip pat technologijas.

Vertinant kainos bei naudos santykį, geriausia yra rinktis gerą 5 kamerų profilį. Tam tikslui racionaliausi klasikiniai 5 kamerų, 70 mm pločio „Veka Efect-Line“ arba „Aluplast Ideal 4000 Classic“ modelio langai, rekomenduojami tiek daugiabučiams, tiek privatiems namams, tenkinantys specifinius duomenis, įprastinę dizainą ir patrauklią kainą.

Daugiau kamerų plastikinį langą, pavyzdžiui, bendrabučio namo gyventojui pirkti nebūtina vien dėlei to, kad lango profilis bus šiltesnis nei buto siena. 3 ar keturi kamerų langas tebus ne toks tvirtas, dėl to po kurio laiko jam gresia „išsiklaipyti“, tai yra, gali pasikeisti jo geometrinės formos, konstrukcijos standumas.

Ar svarbiausia sudedamoji lango dalis, nuo kurios priklauso, ar langas sėkmingai saugos šilumą, esti stiklo paketas, dėl to reikėtų atkreipti dėmesį į jo energijos laidumo koeficientą. Kuo pastarasis įvertinimas mažesnis, tuo geriau. Pagal kainą taip pat naudą Lietuvoje optimaliausia rinktis skaidraus stiklo paketą, kurio šilumos laidumo įvertinimas (U) yra 1.1.

Langų saugumas ir varstymo patogumas. Tie dalykai priklauso nuo apkaustų. Čia irgi patikimiausia pasitikėti meistrų patarimais. Jog taip pat dėlei paprasčiausio dalyko – visko išmanyti pačiam tiesiog neįmanoma. Nepamirškite pasiteirauti taip pat apie mikroventiliacijos priedą, rankenų apsaugą, varčios sukėlimo mechanizmą… Klauskite, kol įsitikinsite, kad renkatės tatai, kas Jums geriausia taip pat tinkamiausia.

Kokybiškas montažas

Net patys brangiausi taip pat kokybiškiausi langai neužtikrins butų energijos ir jaukumo, jeigu nebus tinkamai sumontuoti ir užsandarinti specialiomis medžiagomis. Visus langų sumontavimo ( taip pat – taip pat senų langų demontavimo) darbus patikimiausia patikėti prityrusiems specialistams ir įvertinti dėl to patiriamą komfortą. Jums patogiu per nustatytą laikotarpį atvykę meistrai neatpažįstamai pakeis būsto dizainą – argi ne malonumas… Beje, senų konstrukcijų demontavimas klientams, kurie gi perka gaminius su įstatymo paslaugomis, atliekamas nemokamai!

Kokių išmatavimų langų Jums vertinga? Kiek gali kainuoti patys langai taip pat visi sumontavimo taip pat apdailos darbai? Jūs galėtumėte pasiskaičiuoti patys, pasinaudojant mūsų pateikiama skaičiuokle. Bet mes patartume kviestis specialistus, kurie išmatuos, pateiks techninį projektą bei tikslius paskaičiavimus. Taip išvengsite klaidų taip pat pridėtinių rūpesčių.

Neskubėkite nusipirkti langų iš tų, kurie teigia, kad pakankamai didelė kaina – už specialią kokybę. Neskubėkite pasikliauti… skubančiais. Juk neveltui sakoma, kad skubos darbą velnias ant uodegos nusineša. Nesijaudinkite, kad ateina ruduo, bet Jūsų namai – dar su senais langais. Lietuvoje ruduo ilgas, užtat – suspėsite.

Mes žinome, idant ruduo bei žiemos pradžia – geras laikas keisti langus. Vėsus oras – pavyzdinis langų sandarumo kontrolierius, neleisiantis palikti nei menkiausio plyšelio… čia jau neverta būti specialistu, jog pajustumėt kur pučia.

Susisiekite su mumis. Išsiaiškinsime Jūsų poreikius, nemokamai patarsime, kokių langų vertinga Jūsų būstui. Sutaupysite nemažai laiko taip pat būsite apsaugoti nuo neteisingo pasirinkimo!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *