Prietarai dėl vestuvinės mašinos

parašė , 2016-07-13 23:47

Jeigu jūsų rengiamoms vestuvėms reikalinga nauja classic wedding car hire, tikriauisiai galvojate apie daug ką, kas galėtų labiau palengvinti jūsų pasirinkimą. Juk vestuvinių mašinų yra daug ir įvairių. Iš tiesų, viskas visada priklauso nuo to, kaip pačias vestuves įsivaizduoja jaunieji, kai jie tuokiasi. Ko gi jie iš tiesų labiausiai nori. Tai gali būti ir visiškai naujos šių laikų modelių luxury cars for hire, gali būti ir senos klasikinės, vintažinės mašinos. Šiandien mes leisime sau pažvelgti į vestuvinių mašinų pasirinkimą iš linksmesnės pusės ir tiesiog pažiūrėsime, ką sako prietarai apie tai, kokią mašiną rinktis. Tikėti tuo nebūtina, tačiau pagalvoti apie tai linksma.

Prietaras – negalima juodos spalvos

Vedybų organizavimasPats pagrindinis prietaras neleidžia vestuviniam transportui važiuoti juodos spalvos. Manoma iš senų laikų, kad juodos spalvos mašinos skirtos vestuvėms, palydėjimui į paskutinę pomirtinę kelionę. O štai vestuvėms iš seniau karietos būdavo puošiamos baltai, įklojami būdavo balti, šviesūs arba margi audeklai. Net jeigu pažvelgtume į rytų šalių vestuves, pamatytume, kad ir ten senais laikais per vestuves žmonės ieškodavo spalvotai aprengto asiliuko, o dabar viską dabina raudonomis, rožinėmis ir baltomis spalvomis. Mūsų vakarietiškoje kultūroje itin populiari yra balta spalva, bet ji vestuvėms visada gali ir likti.

Prietaras – dvi baltos gėlės

Nuo senų laikų taip pat yra prietaras ir dėl nelyginio skaičiaus gėlių. Čia ir vėl tas pats dalykas dėl keistų reikalų, kada šventes galima supainioti. Kada šventės gali būti arba vestuvės, arba laidotuvės. Todėl reikia atsargiai puošti savo vestuvinį transportą, kad jis netyčia netaptų ne vestuviniu, o laidotuvių. Jeigu dėsite gėles iš šonų ant veidrodėlių, tai uždėkite ir kur nors per vidurį ant kapoto, kad paskui nebūtų tas nelemtas skaičius 2.

Prietaras – sėdėjimas ant kampo

Dar juokingesni yra tie prietarai, kurie visada moterims grasina neištekėjimu. Tarsi tada gyvenimas būtų visiškai žlugęs. Tiesa, senais laikais taip ir būdavo, nes be vyro moteris neturėjo jokios ekonominės galios, jokių privilegijų visuomenėje, praktiškai nieko. Gal todėl ir dabar dar kartais sakoma, kai atsisėdama prie svečių stalo ant kampo – nesėsk ant kampo, nes neištekėsi. Kažkas panašaus sakoma, kad ir kaip absurdiškai tai skambėtų, kai prisidegi cigaretę nuo žvakės. Su vestuviniu automobiliu taip pat galima pritaikyti šį juokingą prietarą, tik tokiu atveju didysis pavojus neištekėti gresia moteriai, kuri sėdi prie vairuotojo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *