Su išnuomotu automobiliu – būkite atsargūs

parašė , 2017-12-26 21:08

Nors masinu nuoma paprastai turi KASKO draudimą, vis tiek su svetima mašina reikia dar labiau saugotis negu su sava. Ne visi eismo įvykiai priklauso nuo jūsų pačių, kiti būna sukelti antrosios incidento pusės. Tačiau visgi labai svarbu stengtis saugoti išsinuomotą mašiną, nes pateko į auto įvykį, tektų turėti labai daug problemų bei dėl to sugaišti begales laiko.

Prieš šventes – būkite atsargūs spūstyse

Mašinos nuomaiŠtai jeigu jūsų pasirinkimas yra ilgalaike automobiliu nuoma Vilniuje, tai labai gali būti, kad jau dabar yra nemažai tų, kurie spaudžiasi kamščiuose visame mieste. Toks jau tas prieššventinis laikotarpis, sukaustantis kelius automobiliais. Tačiau kamščiai yra ypatingi tuo, kad jie visada pritraukia daug smulkių eismo įvykių. Niekas neįlekia vieni į kitus 150 km / val. greičiu, tačiau vis tiek atsiranda daug tokių, kurie susitrenkia vieni su kitais kone lygioje vietoje. Taip sakant – beveik pasibučiuoja. Tad geriau išvis nepapulti į tas spūstis, o jeigu nėra kito pasirinkimo, važiuoti tikrai saugiai ir labai lėtai. Priekyje esanti mašina gali bet kada labai staigiai sustabdyti, tad jums reikės labai dėl to saugotis.

Reaguokite į oro sąlygas

Jei kelionę galite planuoti savarankiškai, rinkitės visuomet sąlygas, kurios būtų mažiau rizikingos. Pavyzdžiui, esant permainingiems orams, visada stenkitės važiuoti sausu ir šviesiu oru. Kai nėra keistų kritulių ar, baisiausia, plikledžio. Tai jums leis daug dalykų padaryti protingai ir gerai. Visada sekite orų prognozę ir neplanuokite ilgų kelionių automobiliu per blogiausius orus.

Jei galite – rinkitės važiavimą šviesiu paros metu

Žinoma, kad daugiau avarijų atsitinka naktį ir tamsiu paros metu, o toks mus supa beveik visą laiką žiemą. Todėl šviesiu paros metu važiuokite daugiau, tai bus daug jums patogiau. Jeigu planuojate kažkur grįžti vėlai vakare, jau geriau pernakvokite ir grįžkite anksti ryte – tai tikrai padės išvengti daugybės nemalonių atsitikimų kelyje.

Laikykitės saugaus greičio

Kad ir kaip vėluotumėte į šventes, neskubėkite. Sakoma, kad laimi tas, kas neskuba, tad ir jūs būkite tokiais protingais, išmintingais laimėtojais – vairuotojais. Tokia išmintis galioja daugybei žmonių, kuriems reikia pristabdyti.

Reaguokite į girtus vairuotojus

Per šventes tiek su nuomotais, tiek su nuosavais automobiliais į kelius pasipila žmonių, ką tik pakilusių nuo stalo ir vis dar jaučiančių spirito kvapą burnoje. Tad ir jūs pagalvokite apie tai, kad girti vairuotojai gali pasitaikyti kelyje. Jeigu tokį pamatysite – pasitraukite ir skambinkite policijai kuo greičiau.

Vienas atsakymas į “Su išnuomotu automobiliu – būkite atsargūs”

  1. Ona says:

    Bijai vilko – neik į mišką. Auto būna naujos, prižiūrėtos. Kilimėliau užsakomi iš https://www.trafic.lt/visos-prekes/kilimeliai/guminiai-kilimeliai

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *