Kaip pasipipuošti į vakarėlį laive

parašė , 2017-12-26 22:31

Pasidairę į šventines fotosesijas laivuose http://www.laivo-nuoma.lt/lt/sventes/vestuviu-fotosesija-laive/, žmonės dažnai planuoja kažką tokio gražaus sau surengti ir per numatomas savas šventes. Laivo nuoma nėra labai brangus dalykas, o išskirtiniai pojūčiai yra garantuoti. Žinoma, yra daug įvairių aspektų, kuriuos galima aptarinėti, kalbant apie šventes laive, tačiau mes dabar pažvelgsime į vieną tokį, kuris paprastai labai aktualus damoms. Tai – šventinis įvaizdis, kai planuojama švęsti ant vandens.

Aprangos kodas šventės aprašyme

Keliaujame laivuTikrai ne viena imones svente Klaipedoje įvyko būtent laive, tad nieko labai keisto, jeigu ir jūs šampano taurę galiausiai kažkada kelsite ne stabilioje kaimo turizmo sodyboje, o gražiame ir siūbuojančiame laive. Veikiausiai, jeigu gavote kvietimą į šventę laive, tuomet ten bus aiškiau ar neaiškiau išsireikšta ir, kokie galėtų būti jūsų drabužiai. Pavyzdžiui, vis dar populiaru yra daryti teminius vakarėlius kai, pvz., visi persirengia kokiomis nors įžymybėmis, arba personažais, o gal imituoja tam tikrą laikmetį, judėjimą ir pan. Tai – gana dažni dalykai, taigi, gal ir jums iškart paaiškės, kas parašyta kvietime. O gal tai vadinamasis "formal party", kur reikia rengtis tikrai pasipuošiant. Netrukus sužinosite.

Vasara ar žiema?

Verta labai gerai pagalvoti ir, kuo skiriasi vasariniai ir žieminiai drabužiai ir kuo jie skirsis būtent jums. Mat vasarą ir žiemą rūbai gali atrodyti tikrai kitaip, o ypač, kai planuojate savo pasiplaukiojimą laivu. Taigi, gerai pagalvokite, kaip galite leisti sau atrodyti ir siekite sukurti puikų įvaizdį, neignoruojant metų laikų. Pvz., žiemą jums vertėtų į laivą eiti apsirengus kuo šilčiau. O štai vasarą galima ir šiek tiek atsipūsti – apsirengti ir maudymosi kostiumėlį, ir kažką kito, kas būtų kaip tik jums. Taigi, neskubėkite su sprendimais, bet atsižvelkite į tai, kad laive visada vėsiau naktį, ir žiemai reikia ruoštis laba žiemiškai, o vasarą galima rengtis ir lengviau.

Būsite lauke ar viduje?

Dar svarbu žinoti, kur vyks šventė. Ar viskas orientuota į kajutę, tai yra, saugų vidų, kuris atrodys kaip kambarys, ar į denį, kur taškysis purslai. Pastaruoju atveju, dar reikėtų ir turėti atsarginius nešlampančius rūbus.

Plaukai – svarbūs pastebėjimai

Labai svarbu prisiminti, kad laive visada pučia vėjas. Tik saugiai būnant kajutėje jo nejausite. Bet juk norėsite išeiti ir į denį, nes tame visas smagumas. Dėl to moterims geriau plaukus susukti į kuodus ar kažkaip tvirčiau kitaip paimti, kad per daug netrukdytų pustomi vėjo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *