Tiltas paskolina prieš kietas pinigų kreditus

parašė , 2015-05-09 08:52

Retkarčiais žmonės yra sugauti viduryje investicijų, kurioms reikia įpylimo grynųjų pinigų savalaikiame būde, ir tradicinis finansavimas nėra pasiekiamas dėl vienos priežasties ar kito. Tai yra, kur kieta pinigų greitas kreditas ar tilto greitas kreditas būtų atsakymas ir galėtų būti vertos persekioti.

Tilto kreditas yra tipas kietos pinigų kreditas, kuri yra apskritai naudojama nekilnojamojo turto investicijoms, kai joks kitas pajamų šaltinis nėra pasiekiamas. Kaip toks, jiems pasiūlo privatūs investuotojai ir ne bankai ir tradiciniai skolintojai. Dauguma asmenų pavyzdžiui, kurie gauna tokį paskolų tipą kreipiasi, kai jie parduoda vieną namą ir reikia pinigų dabar, kad finansuotų, ar persikeltų į, nauji namai, bet negali laukti jų originalaus namo parduoti. Vadinasi, tilto greitas kreditas "sujungia tiltu tarpą" tarp laiko, kai namas parduoda, ir greitas kreditas gali būti grąžinta

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Firmos taip pat svarsto juos per statybos projektus. Verslas gali kreiptis dėl standartinės kreditas nuo banko, bet pritarimas gali paimti iki kelių mėnesių. Parūpindamas tilto paskolą nuo privataus investuotojo, verslas gali tęsti savo nepertraukiamą projektą. Čia guli pagrindinis skirtumas tarp tilto kreditas ir kietos pinigų kreditas; ankstesnis yra suprojektuotas naudojimui ir atmokėjimui labai trumpame laikotarpyje, tokiame kaip daug mėnesių ar metai, tuo tarpu reguliari kieta pinigų greitas kreditas galėtų užimti daugiau laiko sumokėti.

Kaip toks, palūkanų normos yra šiek tiek aukštesnės kietoms pinigų paskoloms, negu jie būtų tradicinėms paskoloms, ir net aukščiau tilto paskoloms. Nors palūkanų normos galėtų būti aukštesnės šitoms paskoloms, kad atitiktų pavojų, apimtą skolintojui, ir patogumui, suteiktam kreditas gavėjui, statistika mano, kad aukštesnės normos yra daugiau mito negu tikrovė. Pavyzdžiui, skolintojai parodė, kad, kaip trumpalaikės kreditas, kieti pinigai ir sujungia tiltu kreditus yra beveik lygūs palūkanų normose tradicinėms paskoloms kai išsilygintas prieš laiką, kurį jie ima, kad užmokėtų už juos.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Be to, nors kieti pinigų skolintojai daro tai galima žmonėms, kurie negalėtų ruoštis tradicinėms paskoloms, kad gautų vienas, elgdamiesi su jų turtu kaip teisingumas, užuot pasitikėję kredito daugybe, jie yra taip pat patogumas žmonėms, kurie gali ruoštis tradicinėms paskoloms. Iš esmės, klausimas, kad paklaustų prieš išsirinkimą, ar gauti kietus pinigus ar tilto paskolą yra, kaip ilgai kiekvienas turi atsiskaityti su tuo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *