Viskonsino įkeitimo rašto procentinių atlygių supratimas

parašė , 2014-04-28 18:12

Jei jūs esate rinkoje naujiems namams, Viskonsino įkeitimo rašto procentiniai atlygiai, kurie slankiojo šalia 3 procentų normos kelis metus dabar, yra grįžti į viršų. Priežastis turi bendro su progresu Amerikos ekonomikos per keletą praėjusių metų. Vienas įmonės rajonas buvo darbo vietų rinka, kadangi bedarbystė gerai pasisekė daugiau kaip 10 procentų per blogiausias dalis nuosmukio, kuris prasidėjo 2008. Tačiau, su darbo pranešimais, gerėjančiais kas mėnesį, ta norma dabar nukrito tik žemiau 8 procentų. Taip pat, naminės kainos staiga krito pastaraisiais metais, dėl aukšto teisės išpirkti įkaitinį raštą anuliavimo sisteminimo skaičiaus ten. Po praėjusių 12 mėnesių, Viskonsinas naminės kainos pakilo 14 procentų vidurkis, rodydamos, kad vertės sugrįžta į labiau priimtinus lygmenis

Todėl, atrodo, Federalinė Rezervų Sistema yra pasiruošusi leisti palūkanų normoms pradėti keltis vėl. Yra daug pranešimų, reiškiančių, kad federacija padidins savo svarbiausią normą, ir kitos normos tikėtina paseks pavyzdžiu. Naujausi Viskonsino įkeitimo rašto procentiniai atlygiai 30 metų greitas kreditasi su pastoviomis palūkanų normomis yra 4.26 procentai. Tai yra blogos nuotaikos nuo neseno aukštai 4.33 procentų prieš savaitę, bet tai vis dar atstovauja padidėjimui nuo normų prieš porą mėnesių. Kadangi rožiniai darbo pranešimai tęsia atvykti į ekonomikos naujienų puslapius, palūkanų normos tikėtina pakils net toliau. Jei jūs esate skolintojas ar kažkas, kas jau valdo namus, tai yra didelės žinios, todėl, kad jos reiškia, kad reikalavimas jūsų namus padidės, darančios vertės kyla. Taip pat, turėjimas mažiau teisės išpirkti įkaitinį raštą anuliavimų, vykstančių jūsų kaimynystėje, padės laikyti jūsų palyginamus sandorio pranešimus aukščiau, privesdamas aukščiau prie naminių verčių ilgainiui. Jei jūs vis dar ieškote namų, ir jūsų kredito daugybė ir pasiekiamos santaupos mokėjimui grynaisiais nėra ganėtinai paruoštos nupirkti namus dar, jūs susiduriate su perspektyva palūkanų normų, pakylančių žymiai aukščiau anksčiau, negu jūs nustatysite savo kreditas terminus.

Viskonsino įkeitimo rašto procentiniai atlygiai yra žemesni su 15 metų greitas kreditas vietoj 30 metų kreditas. Pastovi palūkanų norma, kurią jūs galite gauti šiuo momentu yra 3.21 procentas. Jei jūs esate atviras 5/1 RANKAI (reguliuojamos normos greitas kreditas), jūs galite gauti net geresnę normą 2.76 procentuose. Jei jūs norite žinoti, kodėl normos yra skirtingos, tai turi bendro su pavojumi ir apdovanojimu, pasiekiamu skolintojui. 30 metų greitas kreditas apriša skolintojo pinigus per ilgą laiką, tokiu būdu palūkanos yra aukštesnės, negu tai būtų su 15 metų pastaba. Jūs galėtumėte manyti, kad 15 metų pastaba ketina būti daug brangesnė per mėnesį, bet tai ne visada teisinga. Pasakykime, kad jūs norite nupirkti 191.000$ namus, ir jūs sutaupėte 41.000$, kad padėtumėte kaip mokėjimas grynaisiais. Jūs ketinate skolintis 150.000$. Jei jūs skolinatės tai daugiau kaip 30 metų 5 procentuose, jūsų užmokestis yra 805,23$ kas mėnesį. Jei jūs išėmėte 15 metų pastabą dėl 4 procentų palūkanų (atsiminkite, kad šitos kreditas turi žemesnes normas), tai jūs žiūrite į 1.109,53$ užmokestį kas mėnesį. Tai yra apytiksliai 40 procentų daugiau, negu užmokesčiai pagal 30 metų pastabą, bet jūs tiktai turite padaryti 180 iš jų, vietoj 360. Jūs baigiate tuo, kad mokate tik mažiau kaip 50.000$ su palūkanomis vietoj apytiksliai 140.000$ 30 metų pastabai. Tokiu būdu 15 metų pastaba neabejotinai yra verta pažiūrėti į.

Ir apie reguliuojamos normos paskolą? Viskonsino įkeitimo rašto procentiniai atlygiai šiuo momentu daro tai kažkuo, kad pažiūrėtų į be to. Jei jūs manote, kad jūs galite užmokėti už savo namą tiesiai per penkerius metus, tai užrakinimas toje 2.76 procentų normoje turi prasmę. Skolintojas gali sureguliuoti normą vienas laikas per paskolą, bet jūs vis dar taupysite pinigus, jei jūs suplanuosite išmušti savo pagrindinį kiekį tai skubiai. Net jei jūs neketinate užmokėti už visą namą, jei jūs galite išmušti reikšmingą procentinį dydį savo viršininko, paskui uždaryti tai ir paskui iš naujo finansuoti po penkerių metų. Atsiminkite, kad jūsų namai yra viena iš didžiausių investicijų, kurias jūs padarysite, tai išmintingai – taip pat.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *