Kas yra faktoringas? ir kaip tai dirba?

parašė , 2014-05-14 17:42

Faktoringas yra pirkimas jūsų gautinų sąskaitų sąskaitų su nuolaida mainais už neatidėliotinus grynuosius pinigus. Faktoringas tapo labai populiaria alternatyvaus verslo finansavimo forma. Sąvoka turi, iš tikrųjų buvo aplink tūkstančius metų ir šiandien yra panaudotas didelės kompanijos kaip Costco ir Pirkti Ceremoniją. Tai tapo daugiau svarbiausios srovės ir tapo labai populiaru, ypač per paskutinius keletą metų po banko kracho 2008.

Tai yra desitreable pasirinkimo finansavimas todėl, kad verslo savininkas neužsitraukia jokios skolos. Tai nėra greitas kreditas kaip jūs, pasiektų nuo banko. Tai yra pažanga, kuri yra duota jums įkurta jūsų gautinų sąskaitų sąskaitų pardavinėjimu. Nėra jokios palūkanų normos ir nėra jokio specifinio kiekio pinigų, kurie turi būti sutinkami kas mėnesį
Būtent dėl jo lankstumo išrašo sąskaitą faktoringui, tampa labai populiaria verslo finansavimo forma.

Iš tikrųjų daugiau kaip 140 milijonų dolerių sandoriuose vyksta Jungtinėse Valstijose šiandien, ir daugiau kaip 1 Faktoringo sandorių trilijono doleriai įvyko visame pasaulyje pernai. Tuo metu, kai daug žmonių išgirdo ar skaitė apie sąskaitos faktoringą, daug žmonių nesupranta tiksliai, kaip procesas dirba. Šiame straipsnyje aš ketinu paaiškinti tipiško faktoringo sandorio procesą.

Step#1-Pardavimai yra padaryti, ir sąskaitos yra sukurtos

Step#2-Jūs užpildote mažą paraišką ir aprūpinate kažkokią lydinčiąją dokumentaciją tokią kaip gautinų sąskaitų senėjimo pranešimas, fotografijos asmens tapatybės dokumentas, ir jūs suteikiate faktoringo kompanijai sąskaitas, kurių jūs norite į faktorių

Step#3-faktoringo kompanija įvykdo reikiamą stropumą ir patikrina sąskaitas su klientų klientų eteriu žodžiu ar raštu.

step#4-, Jei faktoringo kompanija priima sąskaitą, užduoties pranešimą yra išleistas kliento klientui, kad užmokestis, kuris yra įsiskolintas klientui turi būti persiųstas faktoringo kompanijai vietoj to.

Step#5-Jums užmoka pažangą 2 įmokose: a) Iš pradžių jūs gaunate užmokėtą 80 iki 95 % atviros pažangos. b), Kai visus užmokesčius padaro likusiais 5 iki 15 % minus faktoringo mokestis yra išleistas jums.

Step#6-pinigai yra prijungtas tiesiogiai į jūsų banko sąskaitą.

Step#7-Skalavimas ir pakartojimas su kiekviena sąskaita.

Išvadoje, faktoringas yra gyvybingas pasirinkimas ir patraukli alternatyva griežtiems banko paskolų terminams. Vis daugiau kompanijų, kurioms reikia kapitalo greitai ir svarstomos problemos sąskaitų jų versle, pasisuka, kad išrašytų sąskaitą faktoringui kaip vertingiems ištekliams, kad gautų kapitalą, kurį jie turi dabar pradėti ar paimti jų egzistuojantį verslą į kitą lygmenį.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *