Kokios firmų rūšys turi panaudoti sąskaitos faktoringą

parašė , 2014-05-31 18:02

KOKIE FIRMŲ TIPAI TURI PANAUDOTI SĄSKAITOS FAKTORINGĄ?

Sąskaitos faktoringas yra pardavinėjimas sąskaitų su nuolaida mainais už neatidėliotinus grynuosius pinigus. Šiame straipsnyje aš ketinu įrašyti į sąrašą ir aptarti tiksliai, koks firmų tipas yra geriausi kandidatai, kad panaudotų šią verslo finansavimo formą. Aš taip pat ketinu apibūdinti specifines situacijas, kur sąskaitos faktoringas dirba geriausiai.

1) Pradėkite Kompanijas – Tai labai sudėtinga jei ne neįmanomas visiškai naujai kompanijai ruoštis banko greitas kreditasi šiandienėje skolinančioje aplinkoje. Iš esmės reikalinga, kad naujas verslas turi 2 įrodytų rezultatų metus. Palyginkite tai su sąskaitos faktoringu, kur visas naujas verslas turi ruoštis, yra kokybė ir kreditingi klientai.
2) Greitai Augančios Kompanijos – Kompanijos, kurios auga labai skubiai, bet neturi pakankamai pinigų cirkuliacijos, kad padidintų gamybą ir sutiktų didesnius nurodymus yra didieji kandidatai į faktoringą.

3) Sezoninės Firmos – Jie yra firmos, kurių pardavimai ir pinigų cirkuliacija svyruoja tiek daug per metus, kuriuos bankai neskolins jiems.

4) Darbo intensyvios Pramonės šakos – Kompanijos, kurios naudoja daug tarnautojų ir reikia apyvartinio kapitalo, kad padarytų algalapį ir mokestį už jų tarnautojų sveikatos draudimo planus.

5) Kompanijos, Kurios Negali Gauti Banko kreditas – yra daug firmų, kurios priežasčių daugybei negali gauti finansavimo nuo banko ir yra taip pat daug firmų, kam davė kredito verslo kryptis, kurios buvo paskui būtos nuimtos bankų.

6) Bankai, Nuo kurių Reikalingumas Padaryti Savalaikius Mokesčio Užmokesčius – Firmos nenori atsilikti ant jų mokesčių ir turėti mokesčio turto sulaikymo teises, padėtas prieš kompaniją

7) Kompanijos, kurios Turi Bėdą, Susirinkdamos Nuo Jų Skolininkų – Bet koks verslas, kuris turi laukti 30, 60, ar 90 dienų, kad gautų užmokesčius iš skolininkų, bet reikalingumo pinigų dabar, kad paimtų ant naujo verslo, yra puikūs klientai Sąskaitos Faktoringui.

8) Gaukite Nuolaidas Nuo Tiekėjų – Daug kompanijų gali gauti 10 ar 15 % nuolaidas iš savo tiekėjų, jei jie gali sumokėti juos po 10 dienų ar mažiau.

9) Kompanijos, Kurios Nori Išvengti Skolos – Firmos, kurios nori išvengti padėti save skolose. Su sąskaitos faktoringu, nėra jokio mėnesinio viršininko ir palūkanų jaudintis dėl.

10) Kompanijos, Kurios Nori Padidinti jų Kredito Padėtis rangų skalėje

11) Kompanijos, Kad Reikalingumo Kapitalas, kad Nupirktų Naują Įrangą ar Mokestį Už Inventorių – Faktoringas gali suteikti kompanijai apyvartinį kapitalą, jie turi nupirkti skirtingus dalykus, kurie yra būtini verslui.

12) Kompanijos, Kurios Turi Žemą Gryną Vertę – Firmos su žema gryna verte labai turės sunkumų gauti banko paskolą tačiau, jie turbūt ruošis sąskaitos faktoringui iki tol, kol jie turi gerus kreditingus klientus.

Yra daug pramonės šakų, kurios panaudoja faktoringą sėkmingai kaip: • Gamintojai • Didmenininkai • Distributoriai • Pagalbinis Aprūpinimas darbuotojais • Eksportuotojai • Transportavimas • Nafta ir Dujos

Išvadoje, Faktoringas gali būti dideliu įrankiu jūsų verslui, jei tai panaudojama teisingai. Kad nustatytumėte, jei faktoringas yra teisingas jūsų verslui, jūs turite nagrinėti visą savo pasiekiamą finansavimo pasirinkimą. Jei jūsų verslas turi žemus pelno dydžius tada, faktoringas yra turbūt ne tinkama nauda. Tačiau, Jei jūsų verslas tinka vienoje iš 12 kategorijų, aš apibūdinau virš, tada faktoringas gali būti jūsų geriausiu pasiekiamu pasirinkimu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *