4 mokėjimo diena paskolina patarimus, kad svarstytų prieš prašymą.

parašė , 2012-05-21 23:09

Mokėjimo dienos kreditas – 4 Priežastys Pergalvoti

Mokėjimo dienos kreditas yra tipas trumpalaikės kreditas, kurią jūs galite panaudoti, kad skubiai gautumėte grynuosius pinigus iki jūsų kito atlyginimo. Jie yra lengvi pasiekti ir apskritai tinkle reikalingas darbo ir einamosios sąskaitos įrodymo. Iš esmės jūs parašysite kompanijai datuotą vėlesne data čekį, kuris nebus deponuotas, kol jums neužmokės vėl. Šis kreditas tipas net nereikalingas kreditingumo patikrinimo.

Asmeninės kreditas yra patogios, bet jie nėra teisingas sprendimas kiekvienai problemai. Jie yra brangūs ir apskritai išieško aukštus mokesčius ir palūkanas. Šitos kreditas gali turėti APRs taip aukštai kaip 500 %, jei jūs nesate atsargus. Jie yra tiktai laikinas sprendimas ir turi būti panaudoti su rūpinimusi ir taktiškumu
Mokėjimo dienos greitas kreditas gali būti teisinga jūsų situacijai, bet tai negalėtų būti. Tęskite skaityti dėl penkių priežasčių, kodėl mokėjimo dienos greitas kreditas negalėtų būti verta pavojaus.

kreditas Yra Brangios

Vienas iš didžiausių pavojų, jungtų su mokėjimo dienos greitas kreditas, yra išlaidos. Kai jūs įsitrauksite į paskolą, jūs parašysite pinigus pagal čekį, kuriuos kompanija gaus kada nors vėliau. Jei jūs gausite 100$, jūs turėsite apskritai rašyti tikrinimą bent jau 115$, kad apimtumėte mokesčius, jungtus greitas kreditas. Dauguma skolintojų krauna tarp 15$ ir 50$ per 100$, gautus priklausomai nuo kreditas trukmės ilgio.

Daug žmonių mano, kad jie sugebės grąžinti paskolą, kai tik jie gauna savo kitą čekį, bet tai ne visada galima. Kai greitas kreditas atvyksta skolinga, jei pinigai nebus pasiekiami, kreditas gavėjas turės tada išimti kitą paskolą, kuri bus daugiau mokesčių priežastis. Tai gali skubiai tapti triuškinantis ir spiralė iš kontrolės. Kai kurie skolintojai net siūlo, apverčia pasirinkimą, kuris leidžia kreditas gavėjams turėti daugiau laiko atsilyginti ir savo ruožtu būti daugiau mokesčių priežastis. Kadangi šitos kreditas apvirsta, jie pasidaro didesni ir didesni, ir kompanija bus tiesiog atitraukimas, kurį atnaujinimo mokestis iš kreditas gavėjų laiko kiekvieną kartą kai, kreditas trukmė prieina.

Kažkoks Skolintojų Bandymas Išvengti Reguliavimo

Federalinė vyriausybė turi taisykles dėl grynųjų pinigų pažangos paskolų, bet daug skolintojų bando išvengti, kad šitas reguliavimas, darydamas paskolą pavadintų šiek tiek ilgiau, tokiu būdu jie neturi sutikti. Pavyzdžiui vyriausybė klasifikuoja mokėjimo dienos kreditus kaip kreditus su mažiau kaip 30 dienų iki atmokėjimo, tokiu būdu skolintojai gali pasiūlyti kreditas terminams reikalingas atmokėjimą 31 dienas, tokiu būdu jie neturi prikibti prie federalinio ir valstybinio reguliavimo.

Mokėjimo dienos kreditas Medžioja Tuos su Mažomis pajamomis

Grynųjų pinigų pažangos kreditas yra paprastai naudojamos tų su mažomis pajamomis ar žemu kreditu. Tai yra didžia dalimi dėl to, kad jie nereikalingas įkeisto turto ar kreditingumo patikrinimo. Skolintojai supranta, kad žmonėms su apribota pinigų cirkuliacija bus sunkiau, grąžindami kreditus, tokiu būdu jie galės uždirbti daugiau pinigų nuo palūkanų ir mokesčių, ypač jei kreditas gavėjas leidžia kreditas kiekį apvirsti.

Mokėjimo dienos kreditas Yra Nepaprastam Naudojimui Tiktai

Yra vieta asmeninėms paskoloms, bet daug žmonių nepajėgia suprasti, kad šis kreditas tipas yra nepaprastam naudojimui tiktai. Žmonės gali skubiai tapti įvilioti į spąstus po kalnu skolos nuo šitų paskolų, jei jie nenaudoja jų protingai. kreditas gavėjai rizikuoja pasiskolinti pinigų, kai jiems nereikia jų kadangi mokėjimo dienos kreditas yra taip lengvos pasiekti.

Jei jums reikia nedaug nenumatyto blogiausio atvejo mainyti į grynuosius pinigus asmeninę paskolą, galėtų būti dideliu sprendimu, bet yra atsargūs. Šitos 4 priežastys pergalvoti padės jums nustatyti, jei greita mokėjimo dienos greitas kreditas yra teisinga jums.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *