4 priežastys, kodėl verta pasinaudoti parama šilumos siurbliams oras vanduo

parašė , 2022-01-29 20:54

Jau keli metai kaip skiriama parama šilumos siurbliams oras vanduo, nusprendus į juos pakeisti senas šildymo sistemas. Taip kovojama su aplinkos tarša, ypač žiemos metu, kai žmonės pradeda naudoti krosnis ir katilus, kūrenamus iškastiniu kuru – anglimis, briketais, malkomis ir kt. Anglimis kūrenamos krosnys išmeta daugiausiai nuodingų CO2 dujų, be to, jų kūrenimas nėra patogus, tam sugaištama nemažai laiko.

Nors apie šilumos siurblius oras vanduo jau daugelis nemažai žino, tačiau dar kartą akcentuosime, kodėl verta pasinaudoti parama. Pagrindinės priežastys tai: patogumas, ekonomiškumas, laiko sutaupymas, galimybė pasinaudoti kompensacija.

1. Patogumas

Šilumos siurblių diegimas ir eksploatacija yra žymiai patogesnė nei katilų ar krosnių. Nereikia atvesti dujų įvado. Įrangos montavimas paprastas ir greitas. Nustačius šilumos siurblius, jų nereikia kūrenti. Palaikant optimalią temperatūrą galima sutaupyti. Įrenginiai valdomi per atstumą, todėl net išvažiavę kelioms dienoms, galite valdyti temperatūra namuose.

2. Ekonomiškumas

Tai ekonomiškas sprendimas dėl dviejų priežasčių. Pirmoji ta, kad gavę paramą šilumos siurbliams oras vanduo žymiai mažiau mokate už įrangą. Antroji priežastis – pasirinkus kokybišką įrangą, ji veikia efektyviau ir taupiau, palyginus su kitomis šildymo sistemomis.

3. Kompensacija

Parama šilumos siurbliams oras vanduo gali siekti iki 14500 eurų, dažniausiai gaunama 3-7 tūkst. eurų kompensacija, kuri padengia apie 50 % naujos šildymo sistemos išlaidų. Suma priklauso nuo naujos įrangos galios ir kainos. Tiesa, parama teikiama tik sertifikuotiems šilumos siurbliams

Galite pasidomėti UAB „Saulės grąža“ parduotuvėje internete shop.saulesgraza.lt pristatoma sertifikuota įranga.

4. Daugiau laisvo laiko

Šilumos siurblių nereikia kūrenti. Temperatūrą namuose pakelsite ar sumažinsite vos keliais mygtukų paspaudimais. Sutaupysite laiką, kurį prarasdavote nuolatos pakūrendami krosnį.

Parama šilumos siurbliams oras vanduo iki vasario 1 dienos

Norėdami artimiausiu metu pakeisti senus katilus, prašymą paramai galite pateikti iki 2022 metų vasario 1 dienos. Jeigu bijote, jog nespėsite, kreipkitės į „Saulės grąža“ specialistus, kurie padarys viską, kad galėtumėte greitai pateikti prašymą ir gauti paramą dar šiais metais.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *