Apsiperkame prieš rugsėjį internetu

parašė , 2017-08-16 21:31

Nebėra reikalo artėjant naujiems mokslo metams apsirinkinėti važiuoti į Gariūnus ar šluoti parduotuves, besistumdant prie pigesnių rašalinių rašiklių. Paprasčiausia viską pirkti internetu, pavyzdžiui, iš 1a.lt parduotuvės. Kokių prekių reikės, ir kokias verta pirkti internetu, leidžiant moksleivį į mokyklą?

Mokyklinės kuprinės

Kiekvienais metais, leidžiant moksleivį į mokyklą, kyla šis klausimas dėl kuprinės. Jos reikia, bet ar dar gera iš praėjusių metų? Net jeigu praėjusių metų kuprinė, atrodo, dar atlaikytų kokį pusmetį, vis tiek vertėtų pagalvoti apie naują. Mat tik artinantis rugsėjui visada būna toks platus ir gausus pasirinkimas, kainų nuo žemiausių iki aukščiausių. Be to, kartais reikia ir pasidomėti, ar patenkintas vaikas, ar atitinka praktinius poreikius, ar viskas telpa, ar patogu. O gal kitais metais bus poreikis turėti didesnę kuprinę. Internete 1a.lt ar kitose parduotuvėse galima rinktis kuprines, kurios atitiktų šiuos poreikius ir būtų įvairių stilių, įvairių kainų. Vaikams svarbu, kaip atrodo jų kuprinė, tai tampa vienu reikšmingiausių mokyklinių atributų. Ji turi sutapti su vaiko stiliumi. Jeigu vaikas nežino, ko jis nori, visada geriau pirkti kažką neutralaus, o ne labai išsiskiriančią, įvairiais vaikiškais piešiniais ir panašiais dalykais dekoruotą kuprinę.

1aBe kuprinių, internetu reikėtų nusipirkti ir krepšius avalynei bei sportinei aprangai. Gal praktiškiausi tėvai sakys, kad tai nereikalingas dalykas, nes galima įsimesti viską į bet kokį plastikinį ar medžiaginį maišą ir neštis į mokyklą, bet prisiminkite, kad bendraamžiai yra lygiai tokie pat kritiški vieni kitiems kaip ir suaugusieji. O vaikai reaguoja į viską labai rimtai. Be to, vaikystėje jie formuojasi, todėl geriau jiems suteikti palankesnes sąlygas ir nupirkti tai, dėl ko vaikai nesityčiotų. Pavyzdžiui, juk ir jūs į biurą dirbti eidami pasipuošiate, imate savo portfelį ar rankinę, o ne prekybos centro krepšyje nešatės popierius ir piniginę. Taigi, ir vaikui reikėtų panašiai planuoti viską.

Penalas ir jo turinys

Atskira kategorija daiktų laikymui yra penalai. Labai mažas penalas reikš, kad galima bus įsidėti nedaug priemonių. Tai geriau tiktų vyriausiems mokiniams, kurie sąmoningai žino, ko jiems reikia. Jaunesniems visgi geriau turėti didesnį penalą ir į jį susidėti tai, ko reikia. Tačiau ne patį didžiausią, nes tada vaikas galbūt kasdien be reikalo nešiosis kilogramą rašymo priemonių. Didžiausi penalai – pieštukinės labiau tinkami kaip stacionarūs: kada vaikas jį palieka namuose, vaikų grupėje, mokykloje ir mokyklėlėje. Tačiau, kada penalas visą laiką kuprinėje ant pečių, geriau, kad jis ir būtų pagalbininkas, o ne priešas, kurį turi tampytis su savimi. Taigi, pirkdami penalą internetu, gerai pagalvokite apie tai, kokio jis tikrai turi būti dydžio ir svorio.

Kas telpa į penalą? Rašikliai. Gerai turėti kelis skirtingus rašiklius. Geriau du ar tris tikrai gerus, negu 20 labai blogų, nes finale vis tiek visi turime tik vieną arba kitą tikrai gerus, o tie, kurie prastai rašo, mums tik trukdo. Verta turėti pieštukų, iškart geriau pirkti rinkinį, kur būtų skirtingų minkštumų pieštukai. Trintukus geriausia turėti tikrai minkštus, taip pat reikėtų flomasterių, kreidelių, markerių. Tiems, kurie daugiau linkę į menus, ar tiesiog jauniausiems vaikams. Dėl braižybos ir kitų reikmenų, dažų ir pan. galbūt informuos mokytojai.

Sąsiuviniai, aplankalai, pratybos

Internetu iš anksto galima užsisakyti ir sąsiuvinių. Verta nepersistengti ir neužsakinėti visų labai storų sąsiuvinių, nes tuomet juos teks ir nešiotis. Aplankalai – geras daiktas, palaikantis tvarką. Dėl pratybų sąsiuvinių ar vadovėlių taip pat visada galiausiai sureaguos mokytojai, pasakydami, ką reikia nusipirkti, ką suteiks mokykla. Nepirkite nežinodami pratybų sąsiuvinių vienai ar kitai pamokai, nes galbūt mokytojai pasakys, kad reikia visai kitokio pratybos sąsiuvinio, gal paaiškės, kad kažkuris iš jų yra geresnis.

Drabužiai, avalynė

Artėjant šaltesniam sezonui metas pasimatuoti ūgį, svorį ir kojos dydį, kadangi paaiškės, ar tinka viskas, ką turite, gal metas keisti rūbus ir batus. Taip bus su jaunesniais vaikais, kurie auga. Tad vertėtų įsigyti striukę, paltą, batus, kelnes ir kitus drabužius, kurie po sezono jau ir vėl bus išaugti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *