Fiskalinė nukreipta uola ir paramos kreditas atleidimo skolos aktas tęsėsi

parašė , 2013-02-03 20:57

Fiskalinė nukreipta uola ir paramos kreditas atleidimo skolos aktas tęsėsi dabar. JAV Kongresas perdavė "amerikiečių Paramos 2012 Mokesčių mokėtojo įstatymą", kurį efektyviai pavadino "Fiskaline Uola" paketu. Yra kai kurie pagrindiniai punktai sąskaitoje, kuri padės Amerikos būsto savininkui per kitus metus.

Pirma, Paramos 2007 kreditas Atleidimo Skolos įstatymas, buvo dar kartą išplėstas iki 2014 m. sausio 1-osios. Iš esmės, kam tai trukdo yra, jei būsto savininkas būtų į trumpą pardavinėjimą ar pašalintų ant turto, jie būtų atleisti mokesčiai, įsiskolinti ant tos skolos. Tipiškai bet kokia skola, kuri buvo atleista yra apmokestinta kaip pajamos federalinės vyriausybės. Pavyzdžiui, jūs pašalinate ant namų, kurie turi paskolą ant to 200
00$, ir bankas parduoda tuos namus už 50.000$, skirtumas skolos, kuri jūs buvote atleistas yra 150.000$. Kad 150.000$ būtų apmokestinti kaip pajamos federalinės vyriausybės. Tokiu būdu leidžia, sako 2013 metais, kad jūs darote 50.000$ savo darbe, bet taip pat ir turėjote tą teisės išpirkti įkaitinį raštą anuliavimą ir dabar, kai su 150.000$ elgiasi kaip pajamos, paskui popieriuje, tai atrodytų kaip, kad jūs padarėte 200.000$ tuos metus. Tada jūs galėjote būti apmokestintas 35 % lygmenyje, ir 35 % 200.000$ yra 70.000$. Jūs įsiskolintumėte federalinei vyriausybei 70.000$. Bet su kreditas Atleidimo Skolos Palengvėjimu įstatymas išplėtė tai, su 150.000$ nesielgs kaip pajamos ir būtų, kaip sąskaita sako, atleistas.

Paskui, sąskaita taip pat išplėtė kreditas Draudimo Premijas, elgtas kaip kreditas palūkanos mokesčio išskaitymo tikslais. Ką tai sako yra, jei jūs šiuo metu mokate kreditas draudimą savo paskoloje, jūs galite tęsti elgtis su tuo kaip su kreditas palūkanomis, išskaitydamas tai ant jūsų mokesčių. Tai gali sumažinti jūsų visą mokesčio įsiskolinimą vyriausybei, tokiu būdu jūs esate skolingas mažiau mokesčiuose ir galbūt gaunate grąžinimą. Ši sąskaita buvo taip pat išplėsta iki 2014 m. sausio 1-osios.

Paskutinis, atrodo, tarytum niekas nebuvo paliesta dėl kreditas palūkanų mokesčio išskaitymų. Daugelis buvo sudominti, kad Kongresas ar nusižudys su ar sumažins kreditas palūkanų išskaitymus. Tai neturi pasakyti, kad tai dar kartą bus ant stalo artimoje ateityje, bet per apgyvendinimo atgavimą tai būtų buvę neatsargu, kad net sumažintų tai, ką būsto savininkai gali nurašyti, kreditas palūkanų formoje.

Šitų sąskaitų ištęsimas yra didelis laimėjimas būsto savininkams, kadangi Amerika tęsia lėtai grįžti greitomis į pilną atgavimą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *