Geriausi patikimi šaltiniai mažos įmonės finansavimui

parašė , 2016-10-04 10:07

Kai mažai įmonei reikia finansavimo, kur tai pasisuka? Yra daug kelių mažai įmonei, kad įgytų finansavimą, kiekvieną su jų savais unikaliais pranašumais. Tuo metu, kai kiekvienas gali būti geras tam tikram verslui, kitas gali būti labiau tinkamas kitam verslui. Visa tai priklauso nuo pirmenybės mažos įmonės ir ar tikrai tam pritarti. Mažos įmonės savininkams, pasirūpinantiems, pereina pasaulyje, tikrina šį šaltinių sąrašą, kad įgytų kapitalą greitai.

Bankai

Tai yra turbūt pirmas daiktas, apie kurį bet kas galvoja kai prieita prie paskolų. Galų gale, skolinimas pinigų klientams ir palūkanų rinkimas yra vienas iš būdų, kuriais bankai gauna savo naudą. Paprastai gana lengva būti pritariama su geru kredito rezultatu. Tačiau, kadangi tai buvo tik išdėstyta, bankai pelno nuo palūkanų
Todėl, palūkanų normos ant tradicinių banko paskolų yra linkusios būti šiek tiek aukštesnės negu iš kitų šaltinių, nors tai keičiasi su rinkos kursu ir pretendento kredito reitingu.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Prekybinė Grynųjų pinigų Pažanga

Nors panašus į banko paskolą, prekybinė grynųjų pinigų pažanga yra paprastai saugesnė ir kuria mažiau palūkanų. Visų pirma, būti pritartas su kompanija kaip Vandeninis Gatvės Kapitalas yra daug lengvesnis procesas negu per banką. Iki tol, kol verslas gauna bruto už vidurkį 10.000$ per mėnesį, kuriuos jis gali pradėti taikyti užtikrintai iki 500.000$! Paraiška gali būti pateikta tinkle ir paprastai ima apytiksliai 3 darbo dienas, kad gautų pinigus, tačiau, verslas gali panaudoti pinigus rinkiniui skirtingo poreikio toks ir reklamavimas, algalapis, plėtimas, naujovinimas ir daugiau!

Būdas klientas sumoka paskolą, yra taip pat iš esmės skirtingas ir daro šį pasirinkimą vienu iš geriausių mažoms įmonėms. Verslas sutinka su skolintoju grąžinti paskolą su mažu jų pardavimų procentiniu dydžiu kas mėnesį (kaip mokesčiai). Kiekis yra automatically, išimtas kas mėnesį, ir keičiasi su verslo pasisekimu. Jei tai turi lėtą mėnesį, tai moka mažiau ir jei tai pasirodo, turi daugiau naudos, tai atsiskaitys su skola greičiau!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Crowdfunding

Tuo metu, kai tai negali iš tikrųjų būti pažymima "patikimas" šaltinis, crowdfunding padidėjo populiarume keletą pastarųjų metų su svetainėmis tokiomis kaip Indiegogo ir GoFundMe. Tai gali būti puikiu būdu įgyti, investitoriai mažai įmonei, pasirūpinančiai, plečiasi. Jei produktas bus gana populiarus ar gana unikalus, jis tikrai įgis rėmėjus. Tačiau, tai gali ne visada būti skaičiuojama prasiskverbti. Jei verslas negauna pakankamai investicijų, kad pasiektų jo minimalų tikslą, jis negauna nieko. Tai nėra šaltinis, kad pasisuktų į dideliems finansiniams prašymams, bet pasirodė, tai buvo efektyvu praeityje, kartais su firmomis, net kuriančiomis milijonus dolerių!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *