Ką reikėtų žinoti keičiant žiemines padangas į vasarines?

parašė , 2020-02-22 19:13

Vasarinės padangosNorint saugiai važiuoti visais sezonais, padangų keitimo neišvengsite. Atėjus laikui keisti padangas, turėtumėte atsižvelgti į kelis dalykus, jog jos būtų gerai pakeistos. Visų pirma, vasarinės padangos turėtų būti parinktos atsižvelgiant į tai, kokiu kelio danga dažniausiai važiuojate ir kokiu greičiu. Tai yra labai svarbu, jeigu norite išsirinkti tinkamas padangas. Taip pat, yra labai svarbu žinoti, jog padangos yra skirtos tam tikram sezonui. Jūs negalite rinktis žieminių padangų, jeigu už lango šviečia saulė ir temperatūra yra aukšta. Tokiu atveju, galite rinktis tik vasarines padangas ir atvirkščiai, esant minusinei temperatūrai, galite rinktis tik žiemines arba universalias padangas. Atkreipkite dėmesį į žymėjimą. Visos padangos yra žymimos. Tai parodo kokiu oru turėtumėte naudoti padangas, kokiai kelio dangai jos yra skirtos. Perkant padangas pirmą kartą, galima apie tai pasikonsultuoti su konsultantu. Būtina atkreipti dėmesį į padangų gamintojo žinomumą. Tai gali lemti padangų kokybę. Yra labai svarbu pasirinkti tinkamą gamintoją, jog vėliau netektų gailėtis naujo pirkinio. Nekokybiškos padangos gali ne tik trumpiau tarnauti, tačiau taip pat kelionė gali būti mažiau saugi, ne tokia kokybiška ir nelabai komfortabili.

Vasarinių padangų testavimas

Vasarines padangas gali būti sunku išsirinkti. Jas gamina daugelis gamintojų, todėl išsirinkti yra labai sunku. Vasarinės padangos gali būti labai kokybiškos ir saugios, tačiau pasitaiko, jog nusiperka ir nekokybiškas padangas. Renkantis padangas pirmą kartą, kad būtų lengviau išsirinkti, galima pasidomėti vasarinių padangų testavimu. Padangos Vilniuje yra nuolat testuojamos. Sužinoti rezultatus nėra sunku, juos galima rasti internete, pasidomėjus gali būti lengviau išsirinkti. Padangas reiktų rinktis ne tik pagal kainą ir jų tinkamumą Jūsų automobiliui, tačiau ir kokybę. Pasidomėjus jų rezultatais, gali būti lengviau nuspręsti kurias padangas pasirinkti. Taip pat, galite išvengti nusivylimo nusipirkus nekokybiškas padangas.

Vasarinių padangų atsparumas

Vasarinės padangos turi būti naudojamos šiltu metų laiku ne vien dėl to, jog tai yra saugiau, tačiau ir dėl jų atsparumo karščiui. Vasaros sezonui gaminamos padangos neturi jokių specialių žymėjimų. Jos yra gaminamos iš gumos mišinio, kuris yra atsparus karščiui. Taip gaminamoms padangoms karštis nekenks ir galėsite džiaugtis jų kokybe ilgiau. Tuo tarpu, jeigu naudojate ne vasarai skirtas padangas, jos bus ne tik nesaugios, tačiau ir gali tekti jas greitai keisti, nes karštis joms gali labai pakenkti. Perkaitusi padanga ne tik greičiau susidėvės, tačiau ir atsiras pasipriešinimas riedėjimui, kas didina kuro sąnaudas ir savybes, gali atsirasti blogas sukibimas. Todėl yra labai svarbu pasirinkti vasarines padangas šilto sezono metu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *