Ką reikia žinoti apie kačių ir šunų maistą?

parašė , 2019-12-23 10:32

Kačių ir šunų augintojai ieškodami tinkamo maisto randa didelį prekių asortimentą. Šiuo metu parduotuvėse ir veterinarijos vaistinėse parduodamas įvairus kačių maistas ir šunų maistas. Ką reikia žinoti apie tokio maisto pirkimą?

Maistas gyvūnamsKiekvienas šeimininkas nori, kad jo augintinis būtų linksmas, žvalus ir sveikas. Tam, kad jis toks ir būtų, reikia užtikrinti, kad netrūktų reikalingų maistinių medžiagų. Labai svarbi yra subalansuota mityba, todėl reikia teikti pirmenybę kokybiškam maistui. Dažniausiai jis randamas specializuotose parduotuvėse. Svarbu žinoti, kad dauguma šunims ir katėms skirto maisto, kuris parduodamas maisto prekių parduotuvių gyvūnų skyriuose, nėra itin kokybiškas. Ten prastos kokybės maistas, kurio sudėtyje daug pridėtinių priedų, kurie nėra gerai augintinių sveikatai. Geriau pasirinkti specializuotą gyvūnų prekių parduotuvę arba veterinarijos vaistinę ar kliniką. Ten pasirinkimas daug didesnis, o ir galima rasti aukštos kokybės maisto.

Pats populiariausias yra sausas maistas šunims ir katėms. Konservuotas nėra toks populiarus dėl aukštesnės kainos, o ir nėra taip patogu laikyti ar transportuoti kaip sausą maistą. Renkantis ką pirkti, reikia žinoti, kad maistas turi būti ne tik kokybiškas ar skirtas tik katei ar šuniui, bet ir parinktas pagal kitus svarbius kriterijus. Labai svarbu pasirinkti maistą, kuris tinka pagal amžių ir dydį. Sausas maistas skirstomas pagal amžių nuo jauno iki vyresnio amžiaus. Reikėtų rinktis tinkamą, nes priklausomai nuo gyvūno amžiaus, jam bus reikalingos skirtingos maisto medžiagos. Taip pat granulių dydis skirstomas pagal gyvūno dydį. Pavyzdžiui, didelių veislių šunims skirtos didesnės granulės, nei mažų veislių šunims. Tai užtikrina saugų kramtymą.

Galima rasti ir specialų maistą. Pavyzdžiui, kačių maistas gali būti skirtas ilgą kailį turinčioms katėms, o šunų maistas gali būti skirtas tam tikroms šunų veislėms. Kaip jau supratote, galima rasti tokio maisto, kuris pasižymi tam tikromis savybėmis, kuriomis išsiskiria jūsų augintinis. Labai svarbu atidžiai skaityti, kas parašyta ant maisto pakuotės.

Šiuo metu maistą šunims ir katėms galima pirkti ne tik fizinėse pardavimų vietose, bet ir internetu. Tai labai patogu užimtiems savininkams, nes taupo laiką. Be to, daugeliu atvejų pirkti elektroninėse parduotuvėse apsimoka, nes taupomas ne tik laikas, bet ir pinigai, nes tokiu būdu parduodamos prekės yra pigesnės. Taip pat galima labai greitai palyginti skirtingų pardavėjų kainas ir apsispręsti, iš kur pirkti maistą savo šuniui ar katei.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *