Kaip naminiai įvertinimai dirba

parašė , 2016-06-15 18:22

Perkant namus svarbu žinoti, ar tikrai jūs mokate teisingą rinkos vertę, pasiekdamas labai, ar permokėjimą. Namai, taip pat kaip bet koks objektas, turi priimtiną kainą. kreditas skolintojai turi įsitikinti, kad jūsų namų kaina yra teisinga, ir jų investicija yra saugi. Jei nešiojamasis kompiuteris Geriausiame Pirkinyje kainavo 650$, panašus Tiksle kainavo 600$, ir Costco tai yra $700 – jūs žinote, kad 650$ yra priimtina kaina ir gali užmokėti daugmaž pagrįstas ypatybėmis, kurias jūs darote ar nereikiate. Pagrindinis nešiojamųjų kompiuterių funkcionalumas yra tas pats taip, jūs galite apsispręsti, kiek skirtingos ypatybės yra verta pagrįstas jūsų poreikiu. Namai yra tas pats kelias. Tai turi tą patį pagrindinį funkcionalumą kito su virtuve, vonia, šildymu, perprantant ir elektrinis
Tai yra papildomos ypatybės, dydis, ir būdas, kuriuo šitos ypatybės yra pristatytos, kurie turi visą reikšmę.

Kad nustatytų jūsų namų vertę, vertintojas turi iš pradžių pažiūrėti į jūsų namų pagrindus:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Dydis. Kas yra kvadratinis jūsų namų ilgis pėdomis? Tai atsižvelgia "virš rūšies" kvadratinis ilgis pėdomis, tokiu būdu rūsys bus tipiškai paleidžiamas iš išlyginimo.

Turto Tipas. Jūsų namai yra atskirtas būstas (viena šeima namo), bendra nuosavybė, gamino namo ar miesto namas?

Miegamųjų skaičius.

Vonių skaičius.

Papildomas gyvenamasis plotas, požeminis (rūsys).

Outbuildings (garažas, pašiūrė, svečių namai ir taip toliau).

Amžius.

Ypatingos ypatybės tokios kaip nauji langai, rekonstruota virtuvė, nauja šildymo sistema ir taip toliau.

Turto dydis (kvadratinis žemės ilgis pėdomis jūsų turtas eina).

Kai tik vertintojas supranta jūsų namų ir turto pagrindus, jie ieškos palyginamų ypatybių. Jie yra namai, kurie pardavė šalia jūsų per praėjusias 90 dienų. Vertintojas tipiškai lieka viduje mažiausio galimo mylios spindulio, prasidedantis vienoje mylioje ar mažiau. Jie daro ratą iš jūsų naminio matomą, kad surastų ypatybes, kurios pardavė jūsų kaimynystės viduje. Kai tik ypatybės buvo identifikuotos, vertintojas nustatys, jei jie yra gana panašūs į jūsų namus, kurie bus įtraukti į pranešimą vartojant kategorijas virš. Pavyzdžiui 1 500 kvadratinių pėdų klajūnas su trimis miegamaisiais nebus palyginti su 1 000 kvadratinių pėdų, dvi miegamojo bendra nuosavybė. Vertintojai turi palyginti jūsų namus su vieno dolerio banknotais, kurie yra gana panašūs, kad pritrauktų tą patį pirkėją.

Po identifikavimo namų, kurie yra panašūs į jūsų ir pardavė neseniai, vertintojas ištyrinės detales, lygindamas ypatybes. Pavyzdžiui, jūsų namai gali turėti naują virtuvę su granitinėmis prekystalio viršūnėmis ir padaryta pagal užsakymą kriaukle, kur kiti namai turi virtuvę, kuri atrodo kaip, kad Brady Bunch gamino valgį ten. Aišku, kad jūsų virtuvė yra vertingesnė, tokiu būdu vertintojas turi padaryti reguliavimą, kad išmokėtų kompensaciją už tai. Rekonstruoja į jūsų virtuvę, vonia ir langai turi didžiausią poveikį į savo vertę nuo kosmetinės perspektyvos ar ypatybės perspektyvos. Tai yra visaapimantis dydis namų, kurie turi didžiausią reikšmę. Jūs galite rekonstruoti kiekvieną kambarį name, bet jei jūsų namai bus 2 000 kvadratinių pėdų, tai nebus palyginti su tokiu, kuris yra 5 000.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Galutinis įvertinimo tikslas nustato tai, už ką jūsų namai parduotų ant atviros rinkos. Teisti tai sau savarankiškai pokalbis su jūsų kaimynais ir sužinoti, už ką namai parduoda. Jūsų kreditas skolintojas gali nukreipti jus, kad toliau tyrinėtų įrankius ir kai jūs esate pasiruošęs – užsako oficialų įvertinimą. Tiems, kurie yra sujaudinti dėl mažėjimo namo vertina yra programų, kaip FHA Tėkmės kryptis, kurie nereikalingas įvertinimo, tokiu būdu jūsų namų vertė gali pasilikti paslaptis.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *