Kaip pasiruošti greitas kreditasi nuo kieto pinigų skolintojo

parašė , 2015-10-10 08:11

Skolinimasis nuo kietų pinigų skolintojų yra daug paprastesnis, negu jūs galėtumėte laukti. Jei jūs turite įkeistą turtą nekilnojamojo turto, turto, ar vertingų dalykų formoje, dauguma skolintojų yra paprastai pasiruošę padaryti reikalą.

Nekilnojamasis turtas

Pasakykime, kad jūs turite kelis akrus turto su namais, ir jūs pakeliate visa tai prieš šią paskolą. Jūs norėsite atnešti kopiją savo paskutinio įvertinimo į jūsų susitikimą su investitoriumi. Kai kurie kieti pinigų skolintojai galėtų reikalingas fizinės kopijos veiksmo pasitikėjimo į jūsų namus, taip pat kaip turto savarankiškai, jei tai paskelbiama atskirame dokumente. Retkarčiais didesniems sandoriams, jie galėtų taip pat norėti kopijos jūsų originalios faktūros užuominai, kadangi jie nustato rinkos vertę viso turto ir kiek jie norėtų paskolinti prieš tai

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Turtas

Galbūt jūs tiktai ieškote mažesnės, trumpalaikės kreditas. Jūs galite palaikyti paskolą su kažkuo tokią kaip briliantinis vėrinys ar didelė transporto priemonė kaip valtis ar prabangus sedanas. Panašus į jūsų nekilnojamojo turto pasirinkimą, jūs norėsite būti įsitikinęs, kad jūs turite patikrintą dalyko įvertinimą čia pat. Ar tai yra originalus pirkimo kvitas ar autentiškumo pažymėjimas, jūs norėsite įrodyti, kad jūsų turtas yra vertas tam tikro kiekio, ir kad to dalis yra protinga kietam pinigų skolintojui pasiskolinti prieš. Retkarčiais, jie galėtų net norėti laikyti dalyką įkaitu trukmei kreditas, taip būti paruošti šiai galimybei.

Vertingi dalykai

Jūsų paskutinis pasiekiamas įkeistas turtas bus vertingi dalykai, tokie kaip akcijos, holdingai, ir kitos investicijos, kurias jūs padarėte ar rinkote ilgainiui, bet nenori į grynuosius pinigus tik dar. Jūs norėsite atnešti panašius įvertinimus nekilnojamajam turtui ir turtui, bet turėti galvoje, kad dėl bendro rinkos svyravimo, kieti pinigų skolintojai negalėtų būti kaip atidarytas jūsų išleidimui pasiskolinti prieš tam tikrus vertingų dalykų tipus. Obligacija, pavyzdžiui, yra palyginti stabili ir nepraras didžiosios dalies savo vertės laiku, paprastai darydama priešingybę ir vertindama vertėje. Bet akcijos investicijos į mažesnes kompanijas galėjo būti priklausančios pasisekimui ar nesėkmei kompanijos savarankiškai, ir jei jūs apgaubėte Sėkme 500 kompanijos, būti paruoštas galimai kliūčiai. Jūs taip pat norėsite atnešti šitų vertingų dalykų nuosavybės įrodymą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Naudojant šitas įkeisto turto formas padės jums gauti paskolą, kurios jums reikia.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *