Namų statyba

parašė , 2015-03-19 20:01

HausDaugelis mieliau renkasi nuosavus individualius namus, nei butus daugiabučiuose. Šeimoms, žinoma, patogiau gyventi nuosavuose namuose. Čia, įprastai, būna daugiau vietos, pastatas yra jūsų nuosavybė, galite daryti su juo ką norite (pavyzdžiui, griauti sienas, didinti kambarius, statyti statinius sklype, kuris jums priklauso). Prie nuosavų namų, įprastai, būna kiemas, kuris, taip pat, gali būti jūsų nuosavybė. Tai puiku, kada šeimoje yra mažamečių vaikų, jiems tikrai bus smagu žaisti kieme. Nuosavi namai gali būti pigiau apšildomi, galite pasirinkti, kada pas jus prasidės šildymo sezonas, jei išvykstate ilgesniam laikui, galite patalpų nešildyti, tokiu būdu galėsite sutaupyti. Galite rinktis kurą, kūrenimo įrenginius, nuspręsti kokie bus kaminai. Paprasčiau tariant, priešingai nei daugelyje butų, čia galite daug ką reguliuoti patys. Šie įrenginiai gana svarbūs pastatui. Kaminus galite įsigyti specialiose parduotuvėse arba internetu. Nepamirškite, kad tik nusipirkti nepakaks, jums bus reikalingi montavimo darbai. Juos galite atlikti patys savarankiškai arba kreiptis į pardavėją. Įmonės, kurios prekiauja kaminais, įprastai, gali pasiūlyti ne tik prekes, bet ir jų įrengimą. Rinkdamiesi kaminus atsižvelkite į technines savybes, keramikiniai, tai geras sprendimas židiniams, tiks pirtims.

Nuosavus individualius gyvenamuosius namus galite pirkti jau pastatytus. Tokiuose galėsite greičiau įsikurti, tačiau daugelis pasirenka statybas ir pastatus statosi patys. Tai gali kainuoti mažiau, nei įsigyti jau pastatytą, be to, galėsite įsirengti ir susiprojektuoti būtent taip, kaip norite. Nuosavi namai turi daugiau privalumų, nei butai daugiabučiuose namuose. Jei nusprendėte užsiimti statybomis jums prireiks statybinių medžiagų, statybininkų, kurie padarys visus darbus. Tai galite, žinoma, padaryti ir patys, tačiau reikia išmanyti statybų srityje, be pagalbos, vargu, ar pavyks išsiversti. Pastatyti namą nėra paprasta, pirmiausia jums reikia įsigyti žemės sklypą. Antras žingsnis pamatų statyba, tai yra be galo svarbu viso pastato tvirtumui. Pamatų blokai turi būti parinkti tinkamai, nereikėtų taupyti. Pigesnes galite pasirinkti kitas detales bei medžiagas. Šiandieną galite rasti kokybiškų ir nebrangių pamatų blokų. Pardavėjai turi puikių produktų ir pasiūlymų.

Populiarūs Haus pamatų blokai, jie puikiai tinka pamatų statybai. Galite panaudoti monolitinių, lanksčių, atraminių ar hidroizoliacinių sienų statybai. Tai puikus sprendimas gyvenamiesiems namams. Galite sutaupyti, jums neprireiks klojinių, jie dažniausiai yra nuomojami arba gaminami, priklausomai nuo statybų, kaip labiau apsimoka. Haus pamatų blokai leis sutaupyti ir technikai, kuri skirta kėlimui, neprireiks nei kranų, nei keltuvų.

2 atsakymų į “Namų statyba”

  1. Gerda says:

    Aš manau, kad namus galima statyti po truputį. Tiesiog finansiškai yra sunku iškart viską daryti t.y. statyti namą, tvorą, vartu, tvarkyti aplinką,įvažiavimą. Mes namą statėm po truputį gal 5 metai, o šią vasarą pasisatatėm ir terasą prie namo.
    http://www.kiemoprojektai.lt/lt/kiemo-projektai/terasos.htm

  2. Tomas says:

    Na jei kalbant apie kaminus tai aš manau kad geriausia yra pristatomi kaminai. Vien dėl to kad reikalauja mažesnės investicijos nei tarkime mūriniai. zidiniaipigiau.lt

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *