Pajamos į įsiskolinusius santykius kreditas pasikeitimams.

parašė , 2012-10-04 22:49

kreditas Pasikeitimai pagaliau gavo nušvietimo spaudoje didėjimą praėjusią savaitę, kai Amerikos Bankas atskleidė jų naują kreditas pasikeitimo planą. Šis planas žada atleisti iki $3 milijardų tinkamiems būsto savininkams su povandeninėmis paskolomis. Povandeninės kreditas yra kreditas, kurios turi pagrindinį balansą, didesnį negu einamoji jų namų vertė.

Atrodo, kad naktinis Amerikos Bankas nuėjo nuo piktadario pas didvyrį. Nuo vieno iš labiausiai neefektyvaus kreditas pasikeitimo servicers novatoriškam lyderiui lauke. Amerikos bankas užsitarnauja tai įsitikinusi žiniasklaida? Visa tai taip gerai, kadangi tai skamba? Šis straipsnis išplės mūsų ankstesnį paštą ir aprūpins dar kai kurias detales apie tai, kaip planas dirbs.
1) planas planuoja padėti apytiksliai 45 000 povandeninių kreditas gavėjų su iki $3 milijardų pagrindiniame balanso sumažėjime. Pagrindinis balanso sumažėjimas yra didelis kreditas pasikeitimų tėvelis. Šventas Gralis pasikeitimų kreditas gavėjams. Iki šiol dauguma servicers apribojo savo pagalbą sumažinimui palūkanų normų ir kreditas trukmės praplėtimui. Tačiau, tai nėra visa tiesa, Šulinys, Fargas sumažino iki $2 milijardų pagrindiniame balanso sumažėjime jų klientams. Tai buvo padaryta su daug mažiau fanfaros negu BofA paskutinė programa.

2), Kad vertintų jus turi turėti LTV santykį (greitas kreditas, kad vertintų santykį) 120 % ar daugiau. Ką tai reiškia? Paimkite šį pavyzdį, jei jūs valdote namą, kuris šiuo metu yra tas 100.000$ vertas, bet jūs vis dar įsiskolinate 120.000$ ant jo, jūs turite 120 % LTV santykį ir ruošiatės BofA paskutinei pasikeitimo programai. Nėra jokios ribos iki jūsų LTV santykio, nors BofA apribojo pagrindinį sumažėjimą iki 30 %. Pasakęs, kad 30 % jūsų kreditas yra saldus jūsų kreditas gabalas.

3) Ši programa siekia padėti tiems, kurie buvo blogesni smogtas prie finansinės krizės. Tai susitelkia ties probleminiais būsto savininkais, kurie turi subsvarbiausias kreditus (kreditas su labai dideliais procentų atlygiais), užmokesčio pasirinkimo kreditas, jie yra kreditas, kur kreditas gavėjas gali nuspręsti, kiek mokėti kas mėnesį, kuris gali būti net mažiau, negu mėnesio palūkanų mokestis, ir galvosūkis 2 į 1 RANKOS kreditus, kurios pardavė pigias palūkanų normas pirmus dvejus metus, bet tada perjungė į reguliuojamas normos kreditus.

4) skirtumas su šia programa yra, kad BofA tvirtina pažiūrėti į pagrindinį sumažėjimą kaip į pirminį metodą pažeminti mėnesinius užmokesčius už tinkamus kreditas gavėjus. Tai yra esminis pokytis nuo einamosios situacijos, kur pagrindinis sumažėjimas yra paskutiniai pasirinkimo bankai, ir servicers pažiūrės į išvengti teisės išpirkti įkaitinį raštą anuliavimo.

5) Ši programa sumažins pagrindinį balansą ant laiptuoto 5 metų plano. Bankas nuims pagrindinį balansą, padės jį 5 metų pakantumo pranešime, ir apskaičiuos mėnesinius užmokesčius naują, pakeistą kreditas balansą. Tai mažina mėnesinius užmokesčius žymiai ir padeda kreditas gavėjams neatsilikti nuo jų užmokesčių. Jei kreditas gavėjai neatsiliks nuo savo užmokesčių, jų pakantumo pranešimas bus sumažintas po kiekvienų metų. Po penkerių metų visas pagrindinis balanso sumažėjimas yra ilgam atleistas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *