Pirmą kartą naminis pirkėjas paskolina 2013

parašė , 2016-04-09 17:08

Jei jūs svajojote tapti naminiu savininku, 2013 galėtų būti jūsų metais, kad priverstų tą svajonę įvykti. kreditas palūkanų normos yra žemos, darydamos pirkimą naminio, įperkamesnio negu kada nors. Kuo daug pirmo karto kai, pirkėjai nesupranta toks, kad, kai palūkanų normos yra žemos, jūsų mėnesinis kreditas užmokestis gali būti tuo pačiu ar mažiau, negu nuompinigiai naminis užmokestis. Skirtumas yra jūs, valdo namus ir palūkanas, kurias jūs mokate, yra neapmokestinamas, kur nuomojami užmokesčiai nesiūlo jokios mokesčio naudos. Tai gali išgelbėti jus net daugiau pinigų kasmetiniu pagrindu, kadangi jūs galite sugrąžinti daugiau pinigų ant savo pajamų deklaracijos.
Jei jūs manote, kad pirkimas namų 2013 yra kai kurios kreditas programos, kurios gali išgelbėti jus pinigai ir padėti jums pirkti namus:

FHA Naminės Pirkėjo Programos – Su FHA jūsų mokėjimas grynaisiais gali būti taip žemas kaip 3.5 %. Ant 200.000$ pirkimo kainos jūsų mokėjimas grynaisiais būtų tiktai 7.000$. Tai pasiekiama ant namų su 1 iki 4 vienetais, tokiu būdu jūs galėjote net panaudoti šią programą, kad nupirktumėte dvigubą, kad gyventumėte.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

FHA Meistras Viršutinė greitas kreditas – Jūsų pirmi namai galbūt nėra jūsų svajonė namo pirmiausia. Jei jūs įsimylite su viršutiniu meistru, FHA turi kreditas programas, kurios gali ridenti kainą taisyti namus į jūsų paskolą.

Mokėjimo grynaisiais Pagalbos Programos – Kai kurie miestai ir valstybės siūlo mokėjimo grynaisiais pagalbos programas pirmą kartą naminiai pirkėjai. Jei jūs galite ruoštis vidaus greitas kreditasi ir suteikti mėnesinį užmokestį, bet netaupėte viršuje pakankamai pinigų, tai galėjo būti sprendimu jums.

kreditas Draudimas – Jūs galite gauti tradicinę paskolą, palaikytą Fannie Mae ir Freddie Mac, nepadėdamas 20 %. kreditas draudimo premija bus įtraukta į jūsų mėnesinį kreditas užmokestį – Tai draudžia skolintoją kai jūs potencialiai finansinių įsipareigojimų nevykdymas. Tai duoda skolintojams tikėjimą, kad išleistų jus greitas kreditas su žemesniu mokėjimu grynaisiais.

VA – Veteranai gali turėti naudos, pirkdami naminį VA vidaus kreditas programos naudojimą. VA garantuoja dalį kreditas, kuri leidžia skolintojams pasiūlyti iki 100 % finansavimą. Jūs vis dar turite prieigą prie žemų palūkanų normų ir laikote pinigus jūsų kišenėje.

Palūkanų normos daro didžiulę įtaką jūsų mėnesiniam užmokesčiui. Įkeitimo rašto procentiniai atlygiai yra žemi šiuo momentu, ir jūs galite sutaupyti šimtus dolerių mėnesį, pirkdamas dabar per prieš kelis metus. Laukimas, kad nupirktų namus neturėjo prasmės, kai jis galėjo priversti jus užmokėti šimtus daugiau ant jūsų mėnesinio užmokesčio dėl augančių normų ir augančių naminių verčių. Nekilnojamojo turto rinka yra ant kelio viršuje, nauja statyba padidėjo, ir daugiau darbo vietų atvyksta į rinką. Visi šitie faktoriai prisideda prie nekilnojamojo turto rinkos, kuri gerėja.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Anksčiau, negu jūs pradėsite žiūrėti į namų kontaktą FHA kreditas skolintojas, kuriam pritariama, ir VA kreditas skolintojas, kuriam pritariama, jei jūs esate veteranas, būti iš anksto pritartas. Jūsų kreditas bankininkas gali pasakyti jums, kiek jūs galite leisti sau pagrįstas jūsų pajamų ir kredito informacija. Su išankstiniu pritarimu rankoje jūs galite užtikrintai apsipirkti savo svajonei namo, žinodamas, koks jūsų mėnesinis užmokestis bus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *